Çift cinsiyetli mi?

munchiesart

Yeni üye
Kankalar selamlar,

36.gününde olan Auto Lemon Haze bitkimin üzerinde bugün üzerinde pistil olmayan bir şeyler farkettim. Bunlar henüz patlamayan calyxler mi? yoksa bitkim çift cinsiyetli mi? Diğer ikisinde yok sadece bir bitkimde var. Henüz çiçeklenmenin ilk haftasında. Bunun ne olduğunu ve ne yapmam gerektiğini bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

@RAWx @Kanka @Aguş @YengYeng

Son düzenleme:

munchiesart

Yeni üye
Dostum zaten herma onu biliyoruz da diğer bitkilerin yanından almaktan başka yapılacak bir şey var mı? onu merak ediyorum.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Kankalar selamlar,

36.gününde olan Auto Lemon Haze bitkimin üzerinde bugün üzerinde pistil olmayan bir şeyler farkettim. Bunlar henüz patlamayan calyxler mi? yoksa bitkim çift cinsiyetli mi? Diğer ikisinde yok sadece bir bitkimde var. Henüz çiçeklenmenin ilk haftasında. Bunun ne olduğunu ve ne yapmam gerektiğini bilen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

@RAWx @Kanka @Aguş @YengYeng
Kanka kesin herma

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Diğer dişi bitkinin yaninda saklarsarsan dişi tohumlar elde edersin kanka

munchiesart

Yeni üye
Diğer dişi bitkinin yaninda saklarsarsan dişi tohumlar elde edersin kanka
Aynen kanka herma olduğu kesinleşti. Sabah ilk iş kabinden aldım balkona yerleştirdim. Diğerlerini tozladığını sanmıyorum daha nutslar çok küçük ve yeni çıkmışlardı. Yinede bütün nutsları temizledim, zaten 3-4 tane vardı. Şimdi balkonda tek başına büyüyecek. İyi kötü ne alırsak kardır. Söküp atmaktan iyidir.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Aynen kanka herma olduğu kesinleşti. Sabah ilk iş kabinden aldım balkona yerleştirdim. Diğerlerini tozladığını sanmıyorum daha nutslar çok küçük ve yeni çıkmışlardı. Yinede bütün nutsları temizledim, zaten 3-4 tane vardı. Şimdi balkonda tek başına büyüyecek. İyi kötü ne alırsak kardır. Söküp atmaktan iyidir.
Evet kankam oyle yanina bir disi alirsan mis gibi tohumlar alirsin kendinin tohumalari bi işe yaramiyor malesef

munchiesart

Yeni üye
Evet kankam oyle yanina bir disi alirsan mis gibi tohumlar alirsin kendinin tohumalari bi işe yaramiyor malesef
Tohum işine şimdi giremem kanka azda olsa sigara versin yeter. THC düşük olacak biliyorum ama yoklukta gider. Diğerlerini tozlamamış olsun gerisi sıkıntı değil. Allahtan böyle bi durum olacağı içime doğmuş gibi bi yandan da fem atmıştım bi tane autoların yanına. Şu autoları toplayınca onu çiçeğe sokucam. Ortan kapatırım bunun herma çıkmasının yarattığı eksikliği :)

Ü

Üye silindi 25578

Guest
bu bilgiyi nerden edindin merak ediyorum açıkcası :)
tohumlar dişi olmaz %50 oranla dişi veya erkek olur
dişileştirmek için uygulama yapıyolar.
Yanilmiyorsam kanka nin yazisindan okumuşdum kanka hermanin kendi tohumlari işe yaramaz yanindaki disinin tohumlari hepsi dişi olur diye bu forumda bilgili bi kankamizin yazdigindan eminim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    T Turco: ****