Çicekde 20.gün

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka son 4 sulamayı canna ile yaptim tam doz 4.sulamayı 1 saat önce ışıklar kapanmadan yaptım ortam sıcaklıgım 25 derece ortalama ve hiç boş sulama yapmıyorum. 600w hps son olarak canna sete regülatör ekledim kanka silicon alicaktim regülatör daha agır bastı. Pk yı nezaman vermeliyim dogru zaman nezaman olur genel durumunda bi sıkıntı varmı kanka. Bu aralar hava çok soguk oldugu için havalandirmayı çok az ćalıştırıyorum. @Canna

Kankacım maşallah çok güzel görünüyorlar, tek önerim 2 hafta boyunca 3 4 günde bir olmak üzere içe dönük fan yapraklarından budamalısın, zaten temizlik yapılmış belli ama yinede biraz kalmış gibi. Yapraklarının bazılarında kırmızı doku görülüyor, boş sulama yaparken cal-mag kullanabilirsin kalsiyum magnezyum eksikliğinden genelde bu kaynaklanıyor. Işığın mesafesi uzun ise biraz yakınlaştırmayı dene, dal araları birbirinden çok ayrılmış -bu kötü değil- daha verimli olacağını düşünüyorum. Yarasa gübresi kullanmadıysan, bu dönemde çok fayda sağlıyor 3 haftada bir 1 avuç kullanmanı öneririm. Tabii uzaktan bakarak ancak bunları tecrübeme dayanarak önerebilirim. Sağlıklı günler kızlarınla.

Uzay11

Kıdemli Üye
Kankacım maşallah çok güzel görünüyorlar, tek önerim 2 hafta boyunca 3 4 günde bir olmak üzere içe dönük fan yapraklarından budamalısın, zaten temizlik yapılmış belli ama yinede biraz kalmış gibi. Yapraklarının bazılarında kırmızı doku görülüyor, boş sulama yaparken cal-mag kullanabilirsin kalsiyum magnezyum eksikliğinden genelde bu kaynaklanıyor. Işığın mesafesi uzun ise biraz yakınlaştırmayı dene, dal araları birbirinden çok ayrılmış -bu kötü değil- daha verimli olacağını düşünüyorum. Yarasa gübresi kullanmadıysan, bu dönemde çok fayda sağlıyor 3 haftada bir 1 avuç kullanmanı öneririm. Tabii uzaktan bakarak ancak bunları tecrübeme dayanarak önerebilirim. Sağlıklı günler kızlarınla.
Kanka çok saol zaman ayirdigin için, öncelikle gübre canna kullaniyorum ve gübresiz su vermiyorum son sulamada calmag kullandim ondan önceki 2 sulamada kullanmamistım. Araya exstra gübre kariştiramam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • PreqabaLin PreqabaLin:
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** *********
  • A ax-b:
    ***** ***** hahahaha*
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ********* ******** **
  • A ax-b:
    **
  • A ax-b:
    * **** *** ******** *** *** ** *** ****** * ***** ***** **** *** ******** *** ********
    +1
  • A ax-b:
    ** ** hahahaha hahahaha**** ** ** **** **** *** ****** ********** ***
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
    *** ****** ****** hahahaha ******* ***** **********
  • A ax-b:
    **
  • A ax-b:
    ******** ******* ***** ***** * **** ********** ******** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
    +1
  • A ax-b:
    * **** ******* ** ***** hahahaha*** ***** ******** * ***** ** ***** ********
  • M merto1835:
  • A ax-b:
    hahahaha* * ****** ***** ******* ****** ****** ******* **** **
    +1
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • A ax-b:
    A ax-b: ******* ******