Çiçekteki bitkinin ışık periyodu kaydı yardım..

CahilKush

Doktor
Selam kankalar çiçeğin sanırım 2. Haftasında olan bitkilerimin dün periyotları kaydı normalde sabah 8 aksam 8 olan periyodm zamanlayıcının hatasından dolayı sabaha karşı 4 te kapandı yani 20 saat ışık gördüler.

Ne gibi sorun olur stres yaparlar zaten sanırım.

1 gün karanlık vereyim mi yoksa aynı sistem sabah 8 akşam 8 olarak devam mı ?

@Kanka @Morded

kaiser

Kıdemli Üye
aynısını 2 defa yaşadım 1 tanesini erkenden farkedip düzelttim ancak bir tanesinde karanlık gece yarısına gelirken öğleden sonra 3-4 saatlerine kaymıştı ellemeden devam ettim, en ideali kanka'nın dediği gibi ellememek bunlar bitkinin doğasında olan şeyler sürekli tekrarlanmazsa sorun olmaz bazı geceler uzun ve sislidir ajsdjaskd

Nimo

Yeni üye
Elektrik kesintisinden dolayı zamanlayıcı kesik olan vakti atlıyor. Sorun olmaz fazla ışık almış. Tekrar ayarlayabilirsin zamanlayıcıyı. Bol hasatlar.

ceket

Üye
Sorun olacağını sanmıyorum sabah 8 akşam 8 döngüsü yine devam etsin ancak bu tarz sorunlar yaşamamak için dijital zamanlayıcı alabilirsiniz. Kendi içinde pili olduğu için elektrik gidince dengesi şaşmıyor.

Morded

Kıdemli Üye
Kanka geçen growda benim de zaman saatiyle çok problemim oldu inan yaşadıgın yaşadıklarım yanında suda balık ama hiç iplemiyorlar kanka stres sinir hiç kuşkulanma :D

CahilKush

Doktor
Sağ olun kankalar giremedim ama bozmadım devam ettim gübreler yoktu yeni geldi adventure nutrients Bloom A B , carbload , bud foxtor x ile besleme yaptım ve solucan gübresi ile Leonardo verdim keyifleri yerine geldi sistemi mi hiç sonraki groow da 6 bitki ye çeviriyorum. Günlük yapacağım özledim forumu...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • 2 2008Grower:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
    2 2008Grower: hahahaha