Çiçekte 8 hafta da baltayı vurdum.

jesh33

Yeni üye
Bu arada topak bitkimiz toplamda kaç haftalıkta baltayı vurdun ? Benimki şuan 31 günlük ve bugün ilk zirai ilaç takviyesini verdim dışarıda yetişiyor 2 veya 3 günde bir sulanıyor

TroubleStyla

Müptezel
Bu arada topak bitkimiz toplamda kaç haftalıkta baltayı vurdun ? Benimki şuan 31 günlük ve bugün ilk zirai ilaç takviyesini verdim dışarıda yetişiyor 2 veya 3 günde bir sulanıyor
16martta ektim 13 haziranda hasat ettim benim genetik auto lemon haze saksım 19lt bez sana da tavsiyem o çiçekleri alıp başka saksıya geçir mümkünse şeffaf felan olmasın kökler güneş ışığı görmemesi lazım su verirken de yapraklara sıçratmadan ver kanka çokta sulama toprak kuruduktan sonra su ver ayrıca forumdan konulara göz atmanı tavsiye ederim ne kadar bilgi o kadar emek :)

jesh33

Yeni üye
16martta ektim 13 haziranda hasat ettim benim genetik auto lemon haze saksım 19lt bez sana da tavsiyem o çiçekleri alıp başka saksıya geçir mümkünse şeffaf felan olmasın kökler güneş ışığı görmemesi lazım su verirken de yapraklara sıçratmadan ver kanka çokta sulama toprak kuruduktan sonra su ver ayrıca forumdan konulara göz atmanı tavsiye ederim ne kadar bilgi o kadar emek :)
Senin biçtiğin bitkiden kelle tohum hiç çıkmadı mı reis bunların arkasına yaylaya ekeceğim

jesh33

Yeni üye
Çok güzel dedin işte toprakla buluşturma işlemini bugün yada yarın yapacağım dün akşam verdiğim zirai ilacı topraktsn iyice alsın ondan sonra aklımda bekliyorum bende ama gelişimi bence şuan çokta kötü değil boya gitsin istemiyorum üstten budayıp yan kolları patlatacağım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Zorro Zorro:
    ******* ***** ******** ********* hahahaha *** *****
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    ** * ****** ******** ********** ***** hahahaha *********
  • D devilhunter:
    **** hahahaha ******** ***** * ******* ** ******** ********** ****** ****** *********
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ** *** *** ******** ******* **** ****** hahahaha ******** ******* ******* *** ********* ****** ****** ** ******* ******* ***** ****** ***** ****** ******* *** ********* **** ***** hahahaha ********** ***** ** *** **** *** ***** **** ** *** *** *****
  • Zorro Zorro:
  • D devilhunter:
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ***** ******** ******** ********** *** ******* *** hahahaha hahahaha* ******* ********* ********* ***** **** *** ******* hahahaha ********* ***
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    **** *** ********** ********* **** ***** ****** ** ******** ***** ******* ******
  • Zorro Zorro:
    *** ****** ** ******** *** hahahaha* ** *** ******** hahahaha ****** **** hahahaha** ****** ******* ****** **** hahahaha* ******
  • spotify artist spotify artist:
    **** hahahaha hahahaha* hahahaha* **** ****** **** *** *** ***** hahahaha**********
    hahahahahahahaha
  • Zorro Zorro:
    ******** ******* hahahaha ***** hahahaha****** ****** *** ******** *** *** **** **** *** ******* **** **
  • E eagle54:
  • Zorro Zorro:
    **** ********* **** hahahaha*** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha****** ****** *** ******** *** *** **** **** *** ******* **** **
    ****** hahahaha **
  • Zorro Zorro:
    **** ******* ****** ***** *** ******** ********** hahahaha ******* hahahaha ** *****
  • Zorro Zorro:
    hahahaha*
    spotify artist spotify artist: hahahaha*