Çiçeklenmiyor yardım

etkisizeleman

Yeni üye
Kankalar selam şu an da indoor olarak 18/6 da 2 köfteci photo bitkim var 4 aylık 5 gün önce 12/12ye geçtim ama bitki hiç bi şekilde tepki vermiyor ve şöyle bir sorum olacak BALKONA ÇIKARSAM BU MEVSİMDE ÇİÇEKLENİP BÜYÜMEYE DEVAM EDER Mİ
şu an da verdiğim gübreler
Hesi phosphorus plus
bio heaven
süpervit
su ph : 6-6.6
saksıları 20 lt all mix toprak
3-4 günde toprak kuruyunca veriyorum gübreyi

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka sakin ol blooma aldıktan 5 gun sonra sömek verecek degıl ya 3 haftaya anlarsın , bıtkın bu 3 hafta cok besın ısteyecek

S

silas

Guest
12/12 ye aldında ortalam 2 haftada girer, çiçeklenmeye girmediyse balkona çıkarıp 18/6 devam edebilirisin yada 12/12 de tutup çiçekye girmesini bekleye bilirsin.

etkisizeleman

Yeni üye
12/12 ye aldında ortalam 2 haftada girer, çiçeklenmeye girmediyse balkona çıkarıp 18/6 devam edebilirisin yada 12/12 de tutup çiçekye girmesini bekleye bilirsin.
kanka b alkon deneyimim olmadı hiç istiyorum aslında balkona koymayı ama ne gibi zararları olur sürpriz olacak bana yani balkonda çiçek yapıp büyümeye devam eder mi ?

S

silas

Guest
kanka b alkon deneyimim olmadı hiç istiyorum aslında balkona koymayı ama ne gibi zararları olur sürpriz olacak bana yani balkonda çiçek yapıp büyümeye devam eder mi ?
güneş alıyorsa güvenlikliyse sorun yok, teras katı çok sıcak olur fırın gibi.
ben terasta bakıyorum öğlen 11-15 güneşine koymuyorum çok sıcak olduğu için, onun dışında sorun yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    ** ********* *** hahahaha********* *** ******** **** ** *** hahahaha**** ******** ******** ** ********** ****** ******* **** ******* ******* *****
    +2
  • S Space44:
  • S Space44:
    ******* hahahaha*** *** ****** hahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ****** **** ***** ******* hahahaha* ** ******** hahahaha**** ***** ********* *** hahahaha********* *** ******** **** ** *** hahahaha**** ******** ******** ** ********** ****** ******* **** ******* **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ******** ********** **** ********* ** ********* *** hahahaha********* *** ******** **** ** *** hahahaha**** ******** ******** ** ********** ****** ******* **** ******* **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    * ********* ** ****** ********* ***** hahahaha* *** ********** ******* ***** *****
  • S Space44:
  • S Space44:
  • T Tropikal.MR:
    ********** *** ******* ********* ********** ********* hahahaha*** ***** ******* ***** ******** ***** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ******* *** ********** *** ******* ********* ********** ********* hahahaha*** ***** ******* ***** ******** ***** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ******* hahahaha** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** hahahaha hahahaha *** ******* ****** ****** ***** ****** ********* ****
  • T Tropikal.MR:
    ********** ** **** ****** hahahaha** ****** ****** ***** *** ***** ********* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** *** ****** ********* ******* ***** ********* ******** ** **** **** hahahaha* ***** ********** hahahaha**
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ********** ** **** ****** hahahaha** ****** ****** ***** *** ***** ********* *** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******** ********** *** ******** ********** hahahaha** **** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ********** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ****** *** ****** ********* ******* ***** ********* ******** ** **** **** hahahaha* ***** ********** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    *** hahahaha ********
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    T Tropikal.MR: ******** * ***** ****** *******