Çiçeklenmiş Köfteci Sativayı Seraya Koymak?

MedikalEsrarci

Yeni üye
Selam Kankalar,

Yetiştirme odasında çiçeklendirdiğim 3-4 sativa bitkiyi seraya taşımayı düşünüyorum çünkü fazla ışık alamadıkları için küçük kaldılar, odada yalnızca genetik bitkiler var şuan çiçeklenmenin 2.haftasındalar sizce kısa kalan ışık görmeyen sativaları alayım mı seraya?

Not:Amcalarla vs. ilgili bir sıkıntı olacağını sanmıyorum bulunduğum yer müsait kaldı ki medikal amaçlı yetiştirdiğim belli olduğu için pek ceza alacağımı sanmıyorum ama ne olacağı belli olmaz.

Birde sormayı unuttum seraya koyduğum zaman bu bitkilerin hasat süresi uzar mı?

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Öncelikle serada olsa dışarda olsa farketmez bitkin photo period ise hasat süren eylülü ekimi. Bulur.
Medikal yaptgnı söylemissn. Türkiyedemi yapıosn..amcam lenf kanseri 4.evrede bende onun için araştırma yapıyorum. Bunun için yardımcı olurmusun

MedikalEsrarci

Yeni üye
Cvp: Çiçeklenmiş Köfteci Sativayı Seraya Koymak?

player' Alıntı:
Öncelikle serada olsa dışarda olsa farketmez bitkin photo period ise hasat süren eylülü ekimi. Bulur.
Medikal yaptgnı söylemissn. Türkiyedemi yapıosn..amcam lenf kanseri 4.evrede bende onun için araştırma yapıyorum. Bunun için yardımcı olurmusun

Ne konuda yardım lazımsa yardımcı olayım, bitki photo period genetiklere verilen bir isim mi? Bitki normal köfteci tohumu ışık altında yetişmekteydi ancak yetiştirme odası çok kalabalık olduğundan bunları seraya almayı düşünüyorum.

İlaç satışı vs. için yardımcı olmam çünkü ben kendi yakınıma zor yetiştirip ilaca çeviriyorum ancak nasıl yapacağını, nasıl kullanılacağını vs. en ince detayına kadar anlatabilirim.

Ilaca nasil ceviriyorsun kanka burdan bildiklerini paylasirmisin sevdigimiz  hasta dostlarimiza bizde yardimci olalim. Lenf kanserine iyi geliyomu tecrubeyle sabit olan fikrlerini paylasirmisin

R

Ripley'sOG

Guest
Şuan outdoor için çiçeklenme zamanı değil büyüme gelişme evresidir bu zaman  temmuz gibi olsaydı yaptığın doğru olabilirdi.Ancak @marangoz bunla ilgili birşey denemişti bilgi almak için sorabilirsin velakin ben böyle bir risk altına girmezdim oluşan stres bitkilerinde çeşitli stres hastalıklarına izin veren mekanızmaları harekete geçirecektir.Bunun en büyük sorun olanı banana yanı bitkinin kendi kendini döllemesi bence biraz sabır ıle bu zorluga gırmene gerek yok

MedikalEsrarci

Yeni üye
Cvp: Çiçeklenmiş Köfteci Sativayı Seraya Koymak?

Medicalkullanim' Alıntı:
Ilaca nasil ceviriyorsun kanka burdan bildiklerini paylasirmisin sevdigimiz  hasta dostlarimiza bizde yardimci olalim. Lenf kanserine iyi geliyomu tecrubeyle sabit olan fikrlerini paylasirmisin

Kanka THC meme kanseri hariç tüm kanserlere iyi geliyor, ilacı etil alkol ile hazırlıyorum ilaç ihtiyacım olduğunda ilaç yapıp resimli bir konu açıcam eğer acil yardıma ihtiyacın varsa tarif edebilirim yazılı olarak.

Ripley' Alıntı:
Şuan outdoor için çiçeklenme zamanı değil büyüme gelişme evresidir bu zaman  temmuz gibi olsaydı yaptığın doğru olabilirdi.Ancak @marangoz bunla ilgili birşey denemişti bilgi almak için sorabilirsin velakin ben böyle bir risk altına girmezdim oluşan stres bitkilerinde çeşitli stres hastalıklarına izin veren mekanızmaları harekete geçirecektir.Bunun en büyük sorun olanı banana yanı bitkinin kendi kendini döllemesi bence biraz sabır ıle bu zorluga gırmene gerek yok

Sağol kanka şuan için ruderalis olan 2 tane boktan çiçeği koydum yukarıyı kalabalık etmemeleri için sera ile başka bir konu açtım bakarsan sevinirim.

autodwarf' Alıntı:
takip ediyorum  resim eklermisin

Şuan için ekleyemem ilerleyen dönemlerde :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    *** **** ******** ******* ******** ****** ******** ********* hahahaha**** ****** ******* ******** ******* * **** **** ****** ******** ** ******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    Houp53 Houp53: *** ****** hahahaha*** *********