Çiçeklenmeye girdik bide hasta olduk. :((

Metgen7

Kıdemli Üye
3 farklı bitki var bunları farklı tarihlerde ettim fakat son zamanlarda yapraklarında lekeler oluşmaya başladı sarı yanık Gibi duran ve alt yapraklarında da kuruma fark ettim çiçeklenmeye girelide 10 gün falan oldu A/n marka Gübre kullanıyorum
Resimleri atıyorum bakabilir misiniz ?

2MoreWeeks

Doktor
Kanka hem cal/mag hem potasyum eksiğin bulunuyor. Bloom gübresini ne veriyorsan 1.5 katına çıkarabilirsin. Bu dönemde su gibi içer.

Calmag için biraz geç kalınmış ama bu hafta içinde ufak bir şişe alıp desteklemen faydana olur.

Metgen7

Kıdemli Üye
Ben verıyorum ama takvıme baktım an g/b/m b52 verdım calmak verdim wodo da kullandım ama ısı nemi bi cıkaramadım gereken düzeye bide kabinde havalandırmayı duzeltemedım şişiyor bazen silent160 lık var cooltupe de aircol 100 ve çıkıştada air 150 var daha ne eklim bilemedim

Metgen7

Kıdemli Üye
Kanka benim çiçekde aynen sende olan gibi. Çiçeklenmin 10 gündende ayı sorun
Nem. Ve ısı sorunu var
kanka yapraklarında pençeleşme var ısı sorunu yüzünden oluyor genelde. kabin ısın ortalama hangi seviyelerde
ısı da nemde rezil abi ısı 26 ile 32 arası degişiyor bu ısı daha yeni düştü buraya nem de 40 45 arası gel gitte bunları yaz mevsımı diye toparlayamıyorum gereken seviyeye teşekürler cevap için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha***
  • kkush kkush:
    ****** ***** ***** ****** ******* ********* hahahaha** *** ***** **** ** ******* ** ********* ***** ********** * hahahaha** ***** ***** ** ****** ***** ** hahahaha
    +1
    **** **** ****** hahahaha** * **** * ***** ********** ********* * ***** ***** **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** **** ***** ***** ******** hahahaha *** * * **** **** ******* ********** ***** ********* ****** * * ****** ***** ******* *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha** ****** ***** ****** ******* ******* ****** hahahaha* * ******* **** ********* ******* ******** ********** ******** **** **** hahahaha***** ******** ******** ********* ******* ***** ** ***** ******* ******* ***** ********* ******* ****** * ******* * ***** **** *** ***** ***** ** *** ******* ********* ******** **** hahahaha* **** ********* ***** ******** ******** ** *
    +1
  • H Heisenberg01:
    hahahaha **** ****** * ***** ** ** ***** **** ***** hahahaha**** * ****** ***** ** ********** ******** ******* *** ** *** ***** ***
  • kkush kkush:
    **** ****** ********* hahahaha ********** *** ********* ********* **** hahahahahahahaha*** ****** ***** ****** ******* ******* ****** hahahaha* * ******* **** ********* ******* ******** ********** ******** **** **** hahahaha***** ******** ******** ********* ******* ***** ** ***** ******* ******* ***** ********* ******* ****** * ******* ***** ***** ***** ** *** ******* ********* ******** **** hahahaha* **** ********* ***** ******** ******** ** *
    +1
    ****** **** ******* ******** **** ** hahahaha******* ****** ***** ****** ******* ******* ****** hahahaha* * ******* **** ********* ******* ******** ********** ******** **** **** hahahaha***** ******** ******** ********* ******* ***** ** ***** ******* ******* ***** ********* ******* ****** * ******* ***** ***** ***** ** *** ******* ********* ******** **** hahahaha* **** ********* ***** ******** ******** ** *
  • kkush kkush:
    **** *** *** ********** ********* ******** hahahaha*
    *** ** ****** ***** **** *** **** ** **** hahahaha* ***
  • H Heisenberg01:
    *** ** **** *** * ***** ***** ****** *** **** ***** *** ******** ******** *** ******* ******** *
  • kkush kkush:
    ******* ***** **** ** ****** ***** **** *** **** ** **** hahahaha* ***
  • kkush kkush:
    hahahaha** ****** hahahaha *** ******
  • kkush kkush:
    **** ** **** ** hahahaha*** ***** * ***
  • kkush kkush:
    ****** ****** ****** hahahaha** ******** hahahaha****
    +1
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** ****** ** ******** hahahaha** **** ******** ** ********** ***
  • kkush kkush:
    TroubleStyla TroubleStyla: ****