Çiçeklenmenin 14. Günü sömeklerrr

bambro

Üye
Arkadaşlar, kankalar.. Çiçeklenmenin 14. Günü zaman geçmek bilmiyor. Sabırla bekliyorum.Çok ama çok harmanım, Thc ye gell :)

sakatat

Üye
Arkadaşlar, kankalar.. Çiçeklenmenin 14. Günü zaman geçmek bilmiyor. Sabırla bekliyorum.Çok ama çok harmanım, Thc ye gell :)
ilk göz ağrın galiba masallah kanka. bastan sonda eğitim gubre ve sulama takvimini paylasirmisin knk

bambro

Üye
ilk göz ağrın galiba masallah kanka. bastan sonda eğitim gubre ve sulama takvimini paylasirmisin knk
Başalngıçda sadece biobizz bloom ve grow ile girdim gübreye. Arada bir biobizz calmag ile takviye yaptım. Çiçeklenmeye alınca, önceki gübreler ek olarak biobizz topmax ve big bud çiçek gübresi ile devam ediyorum. 1er hafta arayla 2 kere toprağı örtecek şekilde saksıya toz tarçın döktüm. ( böceğe sineğe karşı koruyor Bitkiyi güçlendirip aromasına katkıda bulunuyor. En azından ben öyle düşünüyorum :) ) çiçeklenmeye girdiğinden beri 2 kerede suya hünnap pekmezi ilave ettim. En son bu gün, güneşte kurutup fırınladığım havanda toz haline getirdiğim yumurta ve muz kabuğunu toprağa karıştırdım. Durum bu.

sakatat

Üye
Başalngıçda sadece biobizz bloom ve grow ile girdim gübreye. Arada bir biobizz calmag ile takviye yaptım. Çiçeklenmeye alınca, önceki gübreler ek olarak biobizz topmax ve big bud çiçek gübresi ile devam ediyorum. 1er hafta arayla 2 kere toprağı örtecek şekilde saksıya toz tarçın döktüm. ( böceğe sineğe karşı koruyor Bitkiyi güçlendirip aromasına katkıda bulunuyor. En azından ben öyle düşünüyorum :) ) çiçeklenmeye girdiğinden beri 2 kerede suya hünnap pekmezi ilave ettim. En son bu gün, güneşte kurutup fırınladığım havanda toz haline getirdiğim yumurta ve muz kabuğunu toprağa karıştırdım. Durum bu.
adamsın :) ilk growa göre çok estetiksin

bambro

Üye
Bro 1 kere topping yaptıktan sonra alttan gelen dalların tümünü kopardım. Yük iki ana dala bindi, onlarıda sağa ve sola yatırınca ortaya bu görüntü çıktı.

bambro

Üye
kanka maşallah ışık mesafen ne benım 2. haftaya gırıcek kıllar daha ufak ufak çiçeklenme haftasını 12/12 periyoda aldıgın gibimi saymaya baslıyorsun yoksa cıcek beyaz pistil vermeye basladıgındamı 1.günü çiçegin diyebiliyosun tam anlamıyla ilk growum kafam karıştı 240w L301H QB VE 600W COB LED IŞIK VAR ELIMDE QB 55 60 CM DEN VURUYOR COB LED 45 50 BİRAZ DAHA indirmemmi lazım acaba ısık mesafesını gelısım ıcın
Kanka bende dandik Bi led var. Sabah güneşi ile balkona alıyorum. Öğlen 3 gibi uyutuyorum. Akşam 5 gibi uyandırıp sabaha kadar ledin altında bekletiyorum.mesafem 35 cm gibi. İlk 12 / 12 ye aldığımdan beri 14 - 15 gün oldu. 3 gün 12/12 devam ettim. Sonra yukarıda bahsettiğim döngüye aldım. Screenshot_20210410_204126.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* ** ********* ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha *********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** ***
    ** *** ******** *** **** *** ********** **** hahahaha**
    *** **** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******** ***** ***** ********** ****** **** ********** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** **** hahahaha **** *** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** hahahaha* **** ** **** *** ****
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** **** **** ******** **** *****
  • Didrug Didrug:
    *** ** hahahaha******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ********* ********* ** ****
    ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ******* ***** ** ******* ******
    **** hahahaha* ***** ******
    ********** ******* ********** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ********** ******* ********** **