Çiçeklenmede yaprak sorunu

Gonbeo

Yeni üye
Kankalar gübre çizelgesine uyuyorum şuan 4. Haftada ciceklenmenin ppm ölçümü yapıyorum 1500 1600 arası gübreleme yapıyorum . Fan yapraklarını kaybediyorum başıma çok sorun olur mu ne eksikliği var çözemiyorum. Gübrem biobizz bilgili arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim. Kabinim 1.2 ye 1.2 boyutu hakkında az çok göz kararı olur yarısını bu kızım nerdeyse kaplıyor.. https://imgyukle.com/i/H6RfUv @silas @TohumsuzEsrar

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ********* ** ****** ** ** ** ******** ******* hahahaha** ******** ****** ******** **** hahahaha ********* **** **** ********* *** ****** ********** * **** ******* ******** ****** **********
  • 2 2008Grower:
    *** **
    hahahaha ***** ******* ** **** ** hahahaha***** * **** **** ********* * **** ***** hahahaha *** ******** **** hahahaha* **** ********* ******** ****** ****** ****** *****
  • 2 2008Grower:
    ***** hahahaha**** ******** ********** ****** ****** ******* ******* *** *** ****** *******
    *** ** ******** hahahaha ******** ********* ******* ** ****** *** **
  • 2 2008Grower:
    ** ****** ***** hahahaha ***** ******* ****** ******* *****
    **** ****** ******* **** ******* ****** **
    *** ****** **** **** ** **** ****** ** ** ** hahahaha hahahaha***
    ********* ******* * ******* ****** *** ***** ***** ********* ******* **** ******* *******
  • 2 2008Grower:
    ***** *** hahahaha ****** ******* hahahaha ********** **** ***** ****** *** ***** ********** ***** ***** ****** ***** *** ****** hahahaha** *** **** * ***** ******* ***** ***** ** ****** hahahaha**** *** ****** ***** ****** ****** *** ***** ******** ** ******** ***** hahahaha ******* ********** *****
    2 2008Grower: ***** *** hahahaha ****** ******* hahahaha ********** **** ***** ****** *** *****...