Çiçeklenme gidişat nasıl kankalar

Kankacim Lolipopping denilen bir budama yöntemi var bunda bitkinin en çok ışık alan en güçlü dallarını bırakıp altlarda kalan boşuna enerji tüketen bütün dal ve yaprakları temizlemen gerekiyor. Çiçeklenmenin de 3. Haftasına kadar yapılabiliyor. Nitekim bende son budamamı 3-4 gün önce yaptım bitkide ne sinir ne stress tertemiz ilerliyoruz. Tavsiye ederim
Ekli dosyayı görüntüle 16234
Kanka tamamdır ışık görmeyen bütün yaprakları yarın temizlicem şimdi scrog yaptım yani yapmaya çalıştım birazdan atıyorum fotoğrafı olmuş mu diye bakar mısın

Olmuş bro daha da olur.çiçeğin 3.haftası gübreli su vermeden önce yaptım. Arkadaşımda ciceklenmenin ilk haftası yaptı. ben çiçeğe alınca büyüme bitecek diye sanıyordum yaklaşık 20 cm daha uzadı. Gübreli 98681674-2EBD-4023-9B93-D85B95A037F0.jpeg
Bantla aradaki mesafeden anlarsın. Mümkün olduğunca aç dalların aralarını.
Büyük yaprakları al altta kalan dalları kes at ilerde elin gitmez kesemezsin
Hasadın bol kafan hep güzel olsun.

Son düzenleme:
Bu arada gübreli suyunu vermeden önce budadım dallar daha kuruydu kolay kesildi.
Biobizz ful set var hepsinden tablodaki kadar verdim gübreli su topraktan dallara gidince bariz fark gördüm

Günlük

Olmuş bro daha da olur.çiçeğin 3.haftası gübreli su vermeden önce yaptım. Arkadaşımda ciceklenmenin ilk haftası yaptı. ben çiçeğe alınca büyüme bitecek diye sanıyordum yaklaşık 20 cm daha uzadı. Gübreli Ekli dosyayı görüntüle 16241
Bantla aradaki mesafeden anlarsın. Mümkün olduğunca aç dalların aralarını.
Büyük yaprakları al altta kalan dalları kes at ilerde elin gitmez kesemezsin
Hasadın bol kafan hep güzel olsun.
Kanka lollipoping yapmadım galiba hiç budama yapmıcam çünkü bir önceki growumda kocaman sömekler almıştım budama yapıp fakat sigaranın kafası yoktu şimdi de diyorumki sömeklerim gerekirse küçük olsun ama kafası olsun sigaramın bütün yapraklar kalsın bitki iyice fotosenteze girsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    S sonradangelıo: *****