Çiçeklenme dönemine girdi BigBud gübre almalımıyım

Ufeke

Yeni üye

Çiçeklenmeye girdi saksılarım küçük olan 1 haftadan fazla oldu gireli büyük olan yeni girdi big bud gübre alsam işe yararmı. Hep güneş ışığında yetiştirdim nem makinesi VS hiçbişi kullanmadım son 3 haftadır biobizz starter pack gübr e veriyorum o kadar. Bana önerebileceğiniz bişey varmı. Şu noktada neler yapmalıyım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Evet bitkine simdi ya bloom gübresi vereceksin, yada toz yarasa gübresi. Yarasa gübresini istesen sana @OttoMan47 anlatir.

higthead

Jolly Green

Çiçeklenmeye girdi saksılarım küçük olan 1 haftadan fazla oldu gireli büyük olan yeni girdi big bud gübre alsam işe yararmı. Hep güneş ışığında yetiştirdim nem makinesi VS hiçbişi kullanmadım son 3 haftadır biobizz starter pack gübr e veriyorum o kadar. Bana önerebileceğiniz bişey varmı. Şu noktada neler yapmalıyım

Dostum madem elinde bio starter var. Bloom devam et. acilen advanced serisinden big bud - kushie kush - overdrive(son 2 hafta kullanılcak) al.
Buna ek olarak bitjki zırhı diye geçen potasyum slıkat al lınk bırakıyorum hıc rhıno skın alma bosuna pahalı aynı ıcerık.

Bu ürünü 2lt suya 1 çay kaşığı koy.

Ufeke

Yeni üye
Dostum madem elinde bio starter var. Bloom devam et. acilen advanced serisinden big bud - kushie kush - overdrive(son 2 hafta kullanılcak) al.
Buna ek olarak bitjki zırhı diye geçen potasyum slıkat al lınk bırakıyorum hıc rhıno skın alma bosuna pahalı aynı ıcerık.

Bu ürünü 2lt suya 1 çay kaşığı koy.
Sadece bunu alsam yeterlimi. Bütçem çok zayıf.

Ufeke

Yeni üye
Ben zaten bu saksıları çok kompakt yetiştirdim o aldıgı gübreler bile çok geç aldım bitki kocaman olduktan sonra anca alabildim. Güneş ışığı desen bitki ömrünün yarısında anca gördü. Ph

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********