Çiçeklenme dönemi pistil arttırıcı

Kankalar geçenlerde denediğim çok iyi sonuçlar aldığım gübreyi sizinle paylaşmak istiyorum, bloom dönemi uygulayabilirsiniz. Çok verince bitkilerde yanma yapabiliyor dikkat edin, dozunda verildiğinde çok fena pistil çıkartıyor bitki.
Litre başı 1 çay kaşığı solucan gübresi
Litre başı 1 yemek kaşığı yarasa gübresi
Litre başı 1 muz kabuğu püresi
Malzemeleri suda 20 gün civarı bekletiyoruz kanalizasyon gibi koktuğunda kullanıma hazır 1/4 oranında sulandırıp bitkilerinize uygulayın, yalnız pha dikkat edin solucan gübresi phı çok yükseltiyor ph ayarlamayı unutmayın, iyi growlar herkese.

esrarii

Müptezel
konuyu takip etmek isterdim de , bilim den çok uzak gibi geldi bana , muzla pekmezle artsaydı , define bulmuş gibi olurdu gübre sektörü

konuyu takip etmek isterdim de , bilim den çok uzak gibi geldi bana , muzla pekmezle artsaydı , define bulmuş gibi olurdu gübre sektörü
Valla üstad bitkinin istediği elementler belli yazdığım şeyler bitkinin isteklerini karşılıyor. Bilim de deneme yanılmayla çalışıyor ben de işe yarayacak mı diye denedim. Fabrikasyon gübreler de aynı elementleri içeriyor arada bir fark yok.

esrarii

Müptezel
keçiboynuzu pekmezi nin faydasını görmüştüm , pistillerde şeker gibi gösterdi kendini , pistil daha şişkin daha dolgun daha canlı olmuştu , bu growda henüz pekmez vermedim , haftaya dökerim aroma konusunda da hoş / bilimsel olarak , keçiboynuzuna ? altarnetif olarak "ahududu" pekmezi (ectract) , dökçem sonra , sence nasıl bi aroma olur ? karıştıradabilirim ikisini

keçiboynuzu pekmezi nin faydasını görmüştüm , pistillerde şeker gibi gösterdi kendini , pistil daha şişkin daha dolgun daha canlı olmuştu , bu growda henüz pekmez vermedim , haftaya dökerim aroma konusunda da hoş / bilimsel olarak , keçiboynuzuna ? altarnetif olarak "ahududu" pekmezi (ectract) , dökçem sonra , sence nasıl bi aroma olur ? karıştıradabilirim ikisini
Hiçbir fikrim yok üstadım benim de ilk growum deneyip pozitif sonuç aldığım bilinmeyen şeyleri elimden geldiğince yazıyorum, denemek lazım. Pozitif sonuçlar alırsan bizi de aydınlatırsın.

No Panic

Üye
hocam pekmez değil direk özünü dökün, xcd ustamdan tüyoyu almıştım ben de o yoldan ilerledim öz gerçekten mükemmel doğal bir takviyesi ve aksatmamanı öneririm, aroma olayını takma faydalı ise dök zaten kesim öncesi hepsini arındıracaksın :)

esrarii

Müptezel
bende bu forumdan almıştım tiyoyu , xcd olabilir , bi arkadaş faydasını söylemişti , ben bi kere verilir diye düşünüyorum , ama düzenli vermekte fayda sağlar gibi bişeyler vardı konuda

kutluhanaslan

Yeni üye
hocam pekmez değil direk özünü dökün, xcd ustamdan tüyoyu almıştım ben de o yoldan ilerledim öz gerçekten mükemmel doğal bir takviyesi ve aksatmamanı öneririm, aroma olayını takma faydalı ise dök zaten kesim öncesi hepsini arındıracaksın :)
özü derken bende
toz keçiboynuzu tozu var..kullanabilirmiyim ?
Uygulanışı,oranı vs nasıl

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha******* ***** ***** **
  • funny1joint funny1joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    **** **** ******** *** hahahaha ********** ******** hahahaha*** **** ****
    **** **** ******** *** hahahaha **** ***** ***** * ******* * *********
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    ******** ****** ***** **** hahahaha***
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** *******
  • W WindySideTR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha** ******** *** ***** ******
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Tiny Tiny:
    ** hahahaha**** ***** ****** ** ******* hahahaha
  • Tiny Tiny:
    hahahaha ******** **** hahahaha* *********
  • W WindySideTR:
  • Tiny Tiny:
    *** ** ******* ****** **** *
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ***** ** ******* ****** **** *
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** ******* ** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* **** ******* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha****** ******** *******
    Bandaleros Bandaleros: ******* hahahaha****** ******** *******