Çiçeklenme 6. Haftasında çiçeğe flash atılır mı? Sanki sıkıntı var çiçekte.

C

Canna

Guest
Dostum bitkin hangi dönemde olursa olsun, ne istiyorsa onu vereceksin. Neden cicekte calmag verilmiyormus? Karari bitkin verecek baska kimse degil.

Sonne

Kıdemli Üye
Dostum bitkin hangi dönemde olursa olsun, ne istiyorsa onu vereceksin. Neden cicekte calmag verilmiyormus? Karari bitkin verecek baska kimse degil.
Anladım hocam çok teşekkür ederim.
hemen gerekli işlemleri yapıyorum. Peki son bir soru sorim, bloom dönemi 3 ay dedi bir arkadaş ben hiç okumadım böyle bişey ben an serisi gübrelerin 6. Haftasını takip ediyorum. Önümüzdeki hafta amber görürüm 2 haftaya keserim diye düşünüyordum.

C

Canna

Guest
Dostum cok azda olsa cicek dönemi cok uzun olan genetikler var, ama genelde 8 hafta cicekte hasata gelir bitkiler. Trikomlari takip et. Hasat zamanini sana tam söyler trikomlar. Amber görmeden flush atmalisin, eger yüksek CBD kafasi degil, THC kafasi istiyorsan.

Sonne

Kıdemli Üye
Dostum cok azda olsa cicek dönemi cok uzun olan genetikler var, ama genelde 8 hafta cicekte hasata gelir bitkiler. Trikomlari takip et. Hasat zamanini sana tam söyler trikomlar. Amber görmeden flush atmalisin, eger yüksek CBD kafasi degil, THC kafasi istiyorsan.
Dostum çok sağol sen olmasan ilerleyemicez valla. Ben takibini ilk defa yapıyorum. 60x büyüteç var elimde onunla foto çekip sana göstermeye çalışacağım.

Sonne

Kıdemli Üye
Bişey daha sormak istiyorum aklıma takıldı hocam.
Ben haftada 2 kere su veriyorum. Her haftaki gübre miktarlarını da iki kerede bölerek veriyorum. 6. Haftasının ilk vitaminlerini 1.5 katı fazla verdim biraz yüklenim diye yapraklar da seninde söylediğin gibi besin yanığı belirtisi gösterdi. Şimdi düz sulama yapıcam ama bitkinin calmag ihtiyacı olduğunu söylemiştin. Boş sulamaya calmag katsam sadece belki bir de keçiboynuzu pekmezi eser miktarda koyup sulasam zarar vermiş olur muyum?

AwaKe4

Müptezel
Ben haftada 2 kere su veriyorum. Her haftaki gübre miktarlarını da iki kerede bölerek veriyorum. 6. Haftasının ilk vitaminlerini 1.5 katı fazla verdim biraz yüklenim diye yapraklar da seninde söylediğin gibi besin yanığı belirtisi gösterdi. Şimdi düz sulama yapıcam ama bitkinin calmag ihtiyacı olduğunu söylemiştin. Boş sulamaya calmag katsam sadece belki bir de keçiboynuzu pekmezi eser miktarda koyup sulasam zarar vermiş olur muyum?
Kanka boş sulamada calmag verebilirsin problem yok hatta gübreli sulamada değil boş sulama da verilir calmag. Keçibynuzunu beklet flush atarken kullanacaksın.

Sonne

Kıdemli Üye
Hocam bitkilerimdeki tricomlar şu şekilde,
Sanki rakı beyazı gibi geldiler bana hasat yakın mı sence?

C

Canna

Guest
Dostum keci boynuzu pekmezini bilmiyorum, ama @higthead ustanin yazdigina göre icinde fosfor ve potasyum varmis, cicekte cok iyi gelir son asamada. Bence olmaz ver calmag ve pekmez, zaten hasata etmek üzerisin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ***** hahahaha**** ********* ******** ******* *********
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha ******** ******** ***** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** hahahaha
    Ü Üfürükçü gargamel: ********** hahahaha