Çiçekde 7.hafta tricom takibi

Uzay11

Kıdemli Üye
Brom hoşgeldin çicekte 7. Haftaya girdim ve aşşagiya tricom ve normal görüntüleri yüklüyorum zamanı gelmiş gibi ama sanki 1 hafta daha götürü gibi niyetim bir gübreli sulama daha yapmak 3 gün sonra şuan yeni suladım gübre canna full set. Diledigin gibi eleştiri yorumu yapabilirsiniz.

C

Canna

Guest
Bencede 1 sulama daha götürür, son sulamada 1 lt ye 4 ml boost ver, bilmiyorum su ana kadar nekadar verdin boost

C

Canna

Guest
Dostum bende seni kinamak icin yazmadim zaten bilgin olsun diye yazdim,

C

Canna

Guest
Dotum bilmeden bu bitkiyi yetistirmissin helal sana, daha en az 4 haftasi var derim ama cickelenmnin kcinci haftasi auto mu phot mu tabiki bu tahminin photo olarak yapildi. Ama bitkinde yukarida pencelesmis yapraklar gördüm, koyu yesil yaprakalr gördüm bunlar sikinti dostum, isik yansimasi da var , daha iyi görünür resimlerle yeni konu ac dostum, bitkinde sikitilar var.

Kororo

Yeni üye
Ağa açtım geçenlerde bak istersen bı kaç foto daha yükleyeyim. Bu arada bitki photo 5. Haftaya girdiler ışık yanması yaşadı bu bitkiler dahakitu durumdaydı hep saramisti o tepeleri bunun yine biseyi yoktu ama digeeti toparlafi şuan iyi halleri sen yaprak kivrikligindanmi o yorumu yaptın @Carl

C

Canna

Guest
Tamam o zaman dostum sikintiya teshis koyulmus ve sende tedbirini almissin, düzeliyor, ben sadece gördüklerimi yazdim, aynen devam dostum

Uzay11

Kıdemli Üye
Bencede 1 sulama daha götürür, son sulamada 1 lt ye 4 ml boost ver, bilmiyorum su ana kadar nekadar verdin boost
Brom herşey için teşekkür ederim. Yardimlarin verdigin bilgiler ışık saçıyosun saol. Son iki sulamayı l/3ml yaptim öncesi l/2ml di. Son sulamada ana gübreleride biraz düşürüp boost a abanacagım. Dayanamayip 2 gün önce alt sürgün dallardan tirtikladım kafası çok hizliydi ve temizdi haftaya hazir olur @Canna ayak üstü bi sigarada sana yapıştırıyım :) şaka bitarafa nezaman bitecek diye beklerken final geldi kazasız belasız dumaniniz bol olsun kankalar:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
    ********* ** **** ********* ******* ****** ******* hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha* *** *******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    **** ******** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ********** hahahaha** ********* **
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** ******** ** ***** *** *** ******** ******* ********* ****** ********** ********* ***** ***
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******** ******* ***** **** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ******* ****** ****** ***** ****** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ***** **
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    +1
    hahahahahahahaha * ***** *****
  • Emmy Emmy:
    **** ***** hahahaha ****** ***** ** *****
    +1
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ******* * ********** ****** ******** ***** ***** * ****** **** ******* * **** **** ******* ********* ***** **** hahahaha******
  • NewGardener NewGardener:
  • NewGardener NewGardener:
    * ****** ***** hahahaha* ***** ***** *********
    +3
    ******* ******** hahahaha*
    hahahahahahahaha hahahaha ******** ******** ******* * ** **** ******
  • 2 2008Grower:
    ***** ****** *** hahahaha ********* ******* ******* *** ********* ***** ********* *** hahahaha*** ********** ***** **** ********* hahahaha* ********* *** **********
  • A aleksey:
    ****** ****** ** ***** ***** ***** *** **** ********* ********* ********** *** ****** ***** ***** ***** ****** hahahaha* hahahahahahahaha
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: ********* ******* ******** ****** ******* *** ******* **** ***** *****