Çiçeğime yardım

Outdoor4505

Yeni üye
https://ibb.co/QJGS280 https://ibb.co/PjRh67H https://ibb.co/P6K151D
Yapraklarında bişeyler cikiyor bazen kuruyor bazen kurtariyo 3.5 haftalik bitki ne olabilir
İlk growum oldugundan elimde pek birsey yok
A.N Grow bloom sensizym bigbud var
Ve ekstra olarak köklendirici gübre almak istiyorum vodoo juice bütçe sıkıntısı olduğundan
B-52 ve calmag almak istemiyorum cal mag i krndim yapicam ama b52 nin yokluğunu çok fazla hisseder mi çok fazla beklenti içinde değilim miktar çokta önemli degil 30 /50 gram verirse cok mutlu eder

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka 10 numarasin su damlacığı kaçırmıştım kabinde 33 e cikti bi ara o yakmıştır sagol cal mag fazla kaçarsa yakar yarım yumurta kabugundan yapip vereyim mi geçen cok vermişim süs cicegin biri kurudu :)
Kanka callmag fazla gelirse yapraklar abuk subuk şekle dönüyor ilkde bu bitkide fazla yapman lazım zaten bu süreçte bol bol lazım olacak sana istersen bi 5 lt yap hasata kadar kullanılıyor vegde fazla veriliyor yeni hücre oluşumu ve bitki direnci için şart

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum o yapraklardaki cok miktarda beyaz nokta hakikaten var mi, yoksa isik yansimasi mi?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum güzel o beyaz noktalarin olmamasi güzel, Ben AN gübrelerinden anlamam, gerekeni yap dostum. Sana yazdim ne yapman gerektigini.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ********* *** ***** ***** ******** ********* ***** ****** ***** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* **** hahahaha ****** ********* *** ********* ***** ***** *** ********** ******* hahahaha* ****** ******* ***** ***** hahahaha***
    +1
    ** **** ****** ********* hahahaha**** ******** ****** ** ** ***** *** ********** ******** ** ******
    +1
  • K Kartal34:
    ***** ****** hahahaha* *******
  • K Kartal34:
    **** ****** hahahaha** *****
  • T Tropikal.MR:
    ******* **** ****** ********* ******** **** ***** ********* hahahaha******* ********** * **** ***** ***** ***** ******** ** ******* ***** ****** ***** **** **
  • K Kartal34:
    ****** ***** *** hahahaha ********** ****
    ******* **** ****** ********* ******** **** ***** ********* hahahaha******* ********** * **** ***** ***** ***** ******** ** ******* ***** ****** ***** **** ** ******* ** **** ****** ***** **
    hahahaha* ****** hahahaha**** ******** ** ********* ****** ****** **********
  • T Tropikal.MR:
    *** **** ***** ***** ******** ** *** ********* ********** ******* ******* ********* ***** ****** ******* ***** **** hahahaha ********* ****** ********
  • deyorke deyorke:
    *** ******** **** ***** ******** ****** ** ** ***** *** ********** ******** ** ******
  • deyorke deyorke:
    *** **** ***** ***** ******** ** *** ********* ********** ******* ******* ********* ***** ****** ******* ***** **** hahahaha ********* ****** ******** *** ****** ****** ***** ***** ** hahahaha* ***** *******
    +1
  • T Tropikal.MR:
    **** hahahaha** *****
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ****** ***** *** hahahaha ********** ****
  • K Kartal34:
    ******** *** ********** ********** ******* ***** ********** ******* hahahaha* ****** hahahaha ******** ******* **** hahahaha*** ******* ***** ***** hahahaha*
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
    hahahahahahahaha ********* ***** ***** ********
    +1
  • K Kartal34:
    ***** ***** hahahaha* ****** ****** *******
    +1
  • deyorke deyorke:
    hahahaha**** hahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR: