Çiçeğe gireli 22.gün sömeklerim gelişmiyor help!!!!

Skysky

Yeni üye
Kızlarımın çiçekte 22.günü totalde 81.günü sömeklerim gelişmiyor pistillerin bir kısmı kahverengine döndü ama sömekler şişmiyor neden olabilir.10 günde bir spreyle cal mag veriyorum. 2 dolu sulama blom grow micro candy ve big bud veriyorum 1 boş sulama yapıyorum nem makinası %50 de fan çalışıyor anlamadım deliricem artık biri bir şey desin WhatsApp Image 2023-03-27 at 20.04.37.jpegWhatsApp Image 2023-03-27 at 20.04.36.jpegWhatsApp Image 2023-03-27 at 20.04.37 (1).jpegWhatsApp Image 2023-03-27 at 20.04.37 (2).jpegWhatsApp Image 2023-03-27 at 20.04.37.jpeg

Extremist

Kıdemli Üye
Uçlar aşağıda aşırı gübreleme olabilir, suladıktan sonra çıkan drenaj suyunun ph sını kontrol edin 5-8 gibi ise doğru gübre verseniz bile bitki emilim yapamaz beslenemez. Yükseltmek için solucan gübresi azaltmek içinde humik fulvik ve fosfor gübreleri önerebilirim.
Şöylede yapabilirsiniz, toprağın güzel bir bölümünden biraz alta doğru yarısı toprak yarısı 6.5 sulama suyu derecesinde su ekleyip bir süre karıştırıp ph ı ölçün. belirtilen değerlerin üstünde veya altında ise bu sorunlar gözlemlenir.
Musluk suyu kullanıyorsanız toprağa çok fazla kireç katacaktır ve toprak bir süre sonra daha alkali olacaktır. Bu da emilimi etkiler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********