Çalılar arasında ilk deneyim yardım

Ü

Üye silindi 35142

Guest
Kanka ben içtiğimden bitane tohum attıydım çiçek saksısına hiç bakmadım bi gün bi baktım bu halde evin önünde duruyor apar topar kaldırdım demir saksı bulabildim
Merhaba, bitkiniz şimdiden çiçeklenmeye girmişse Autoflower bir tür olabilir ve yapraklarının, dallarının görünümünden Sativa baskın Hibrit olduğu söylenebilir. Eğer Autoflower-Sativa baskın Hibrit ise toplam yaşam evresini 80-90 günde bitirebilir. Tohumu ilk ektiğiniz tarihi hatırlamaya çalışın, +3 günden sonra çiçekleri de gözleyerek hasata hazır olun.
Bitki besini olarak tarla gübresi kullanmak riskli olacaktır, bitkileriniz yanabilir. Ayrıca umarım saksılarınızda su drenajı vardır, yoksa bilmediğiniz gübre kullanmayın. İnternetten alışveriş yapmak riskli olabilir, mümkünse nakit para ile alın.

Sari2205

Kıdemli Üye
Dostum bitkin tahminimce ortalama 1.5 haftalık çiçekte en fazla 2 diye düşünüyorum. bu süreçte bitkinin saksı değişimine gerek olduğunu düşünmüyorum zaten çiçekte çok bi gelişim bekleme. streching dönemini atlatmıştır diye umuyorum şu saatten itibaren bloom gübrelerine başlaman gerekiyor. eğer mümkünse çiçeği en az 8 saat doğrudan güneş ışığı alan yere taşıyabilirsin. iyi growlar dilerim

Dostum bitkin tahminimce ortalama 1.5 haftalık çiçekte en fazla 2 diye düşünüyorum. bu süreçte bitkinin saksı değişimine gerek olduğunu düşünmüyorum zaten çiçekte çok bi gelişim bekleme. streching dönemini atlatmıştır diye umuyorum şu saatten itibaren bloom gübrelerine başlaman gerekiyor. eğer mümkünse çiçeği en az 8 saat doğrudan güneş ışığı alan yere taşıyabilirsin. iyi growlar dilerim
Bloom gübresini nerden bulabilirim internet alışverişine güvenmiyorum

esrarii

Müptezel
elindeki gübre nin içinde bloom gübresi var , şöyle gösterim
15(bu fazla) , 15(var), 15(var)..

sana lazım olan gübre de ilk 15 olmaz ise bloom gübresi oluyor ..

sana lazım olan gübre elindeki gübrenin ilk 15 (n) si olmayan. ziraatçılarda vardır.

birazda magnezyum( ingiliz tuzu)

MrgKn

Yeni üye
Var mı güncelleme nasıl bir sonuç elde ettin görselle paylaşırsan sevinirim baya merak ettim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** **** ***** ****** ***** **** ********** ******* ****** ******** ******** ****** ****** ***** ** ** ***** ******** ******** **** *** ***** ****** hahahaha*** **** ** ***** ******
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha ***** *** *****
  • kkush kkush:
    **** ******** hahahaha ** ******** ****** *******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ***** ***** ******* ** ***** ********** ***** **** ****** **** ***** ********* ******* ******
  • kkush kkush:
    **** hahahaha ***** ** ****** ******* **** hahahaha hahahaha ****** hahahaha**** ********** ********* hahahaha ********** ** ******** ********
    +1
    ****** ****** ****** ****** hahahaha ***** ***** ********** ******* ***** *** **** ****** ******* ******* ********* hahahaha ****** ****** ******** ***** ********* ****** hahahaha*** **** ** ***** ******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******** ***** ****** ****** ******* *** **
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha**********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** hahahaha ***** ** ****** ******* **** hahahaha hahahaha ****** hahahaha**** ********** ********* hahahaha ********** ** ******** ******** ****** ******* **** * ** ******** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** hahahaha********** ******* ****** ** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** ** ******* **
  • kkush kkush:
    ** ** ** hahahaha* ********* *****
  • kkush kkush:
    **** ***** **** hahahaha***** **