Çıkış fanı

Eimal

Müptezel
Selamın aleyküm dostlar

S&p td 1300/250 kullanıyorum, reb1 hız anahtarı bağlı,gece 1 kullanmak zorunda kalıyorum.
Şuan koku pek olmadığı için sorun olmuyor, yakın zaman sonra hız anahtarı 10da çalıştırmam gerekecek, çok ses yapıyor.
Fanın db nasıl düşürebilirim?
Etrafına yalıtım yapmayı düşündüm, ısınır diye tedirginim.
Ne yapmalıyım?

karbonu taktığında ses ciddi şekilde düşüyor,ama normal devirde 40-45 db ses seviyesi yapması normal

higthead

Jolly Green
Selamın aleyküm dostlar

S&p td 1300/250 kullanıyorum, reb1 hız anahtarı bağlı,gece 1 kullanmak zorunda kalıyorum.
Şuan koku pek olmadığı için sorun olmuyor, yakın zaman sonra hız anahtarı 10da çalıştırmam gerekecek, çok ses yapıyor.
Fanın db nasıl düşürebilirim?
Etrafına yalıtım yapmayı düşündüm, ısınır diye tedirginim.
Ne yapmalıyım?

Dostum Yuksek m3 fanlarda ses olması normal 1300m3 cıhazın=) Çözüm olarak 3-4 yumurta kolısını al fanın etrafına dola bantla vs bagla bırde o sekılde dene bır nebze sesı dusucektir. Td normal serisi almıssın slient serisi almadıgın ıcın de oluyor.

Yada İtalyan vortice quiet serisi alıcaksın kafan rahat olucak ama cıhazı almıssın yumurta kolısını dene

Eimal

Müptezel
Dostum Yuksek m3 fanlarda ses olması normal 1300m3 cıhazın=) Çözüm olarak 3-4 yumurta kolısını al fanın etrafına dola bantla vs bagla bırde o sekılde dene bır nebze sesı dusucektir. Td normal serisi almıssın slient serisi almadıgın ıcın de oluyor.

Yada İtalyan vortice quiet serisi alıcaksın kafan rahat olucak ama cıhazı almıssın yumurta kolısını dene

Senin önerinle aldım kanka :)
Silent 1050 ve td 1300 önermiştin. Benim gönlüm silentten yanaydı ama td cuk otururmuş diye onu aldık :) cuk oturdu :D

higthead

Jolly Green
Brom ben 2 secenek sunmusumdur butcene gore ya slient yada td serisi sunmusumdur son kararı sen vermıssındıre benlık bırsey yok. ben hıc bır zaman sunu aldemem butceye gore secenek cıkarırım.

Eimal

Müptezel
2si aşağı yukarı aynı paraydı. Neyse dostum problem yok, kazasız belasız kullanalımda, gerisi önemli değil.

higthead

Jolly Green
Dostum bırısı alt model td serısı bırısı slient serisi.Aynen almıssın artık.Çok ses yapıp sag soldan duyulmaz merak etme. Biraz sen endıselenıyosun. Yumurta kolısı ıle dene sıstemı. Veya buyuk oyuncak kutusu al onden arkadan hava kanalı gırıcek sekılde kes fanı kutunun ıcıne koy kutunun etrafınıda yumurta kolısı ıle kapla bak bakalım 1 gr ses gelcekmı=) mısınma yapmaz merak etme 3-5 hava delıgı acarsın ıs tamamdr

Eimal

Müptezel
Dostum bırısı alt model td serısı bırısı slient serisi.Aynen almıssın artık.Çok ses yapıp sag soldan duyulmaz merak etme. Biraz sen endıselenıyosun. Yumurta kolısı ıle dene sıstemı. Veya buyuk oyuncak kutusu al onden arkadan hava kanalı gırıcek sekılde kes fanı kutunun ıcıne koy kutunun etrafınıda yumurta kolısı ıle kapla bak bakalım 1 gr ses gelcekmı=) mısınma yapmaz merak etme 3-5 hava delıgı acarsın ıs tamamdr
Isınma yapar diye denemedim onu dostum. Denerim bugün.
Teşekkür ederim.
Kanka konyla alakalı değil ama sormak istedim.
Bazı ekipmamı kendi adıma spariş ettim ama nüfusta kayıtlı olduğum ikamette yaşamıyorum,tespit edilirse başım ağrırmı?

higthead

Jolly Green
Dostum merak etme bırsey olmazzzzz. Yeterki telefon trafıgıne gırme tıcaretle ısın olmasın hıc bırsey olmaz.

Eimal

Müptezel
Yok kanka çok şükür işim yok torbacılık ve torbacılarla. Kendi bitkimi yapmaya başladığımdan beri çok az torbacısan esrar içtim. Kendi yaptığımın gözüne gözüne vuracam :D

Ü

Üye silindi 27039

Guest
Susturucu borular kullan cok etkili olacaktır borular ne kadar uzun olursa ses o kadar azalır.

elchavoo

Üye

patron ben cıkıs fanimi td silent 360m3 alacaktım karbonum dr acaba fanımı da bu seriden mi alsam arasında çok büyük farklar yoksa hem daha ucuz ?

higthead

Jolly Green
sana bıurakıyorum dostum nasıl arzu edersen. yeterkı yazdıgım olculerde al. ama vortıce ıyıdır ıtalyan. kara senın

Ü

Üye silindi 27039

Guest
sana bıurakıyorum dostum nasıl arzu edersen. yeterkı yazdıgım olculerde al. ama vortıce ıyıdır ıtalyan. kara senın
slm o fanı o site yeni eklemis sanırım siz kullandiniz mı ses muhabbeti nasil fiyatı silentlerle aynı ama onemli olan ses db si

higthead

Jolly Green
Dostum ben karbon fıltre alıcaktım bı baktım vortıce fanlar eklenmıs yurtdısından hrkes vortıce kullanır. karbonla beraber hemen 350m3 vortıce aldım gayet sessız ama sessızlık olayı kısıden kısıye degısır kımı cıt sesıne kıl olur kımı sesten rahatsız olmaz.

Yanı ses olayı kısıden kısıye degısır. Sıfır seslı fanı sese kıl olan bırısıne ver ses yapıo der. yanı olay bu ama vortıceler quiet serisi yanı sessız. kullanıyorum cok basarılı

Ü

Üye silindi 27039

Guest
Dostum ben karbon fıltre alıcaktım bı baktım vortıce fanlar eklenmıs yurtdısından hrkes vortıce kullanır. karbonla beraber hemen 350m3 vortıce aldım gayet sessız ama sessızlık olayı kısıden kısıye degısır kımı cıt sesıne kıl olur kımı sesten rahatsız olmaz.

Yanı ses olayı kısıden kısıye degısır. Sıfır seslı fanı sese kıl olan bırısıne ver ses yapıo der. yanı olay bu ama vortıceler quiet serisi yanı sessız. kullanıyorum cok basarılı
Ben aslinda td silentle kıyasla sormak istemistim siz ikisinide kullandinuz sanirim sizce hangisi tercih edilmeli ses konusunda

higthead

Jolly Green
Dostum kanal fanı buyudukce ses olayı artar ama quite yanı sessız serıye gore ses az artar. Ben vortice dıyorum. Ama sp slient kullanılmazmı kullanılır.sp de sevemedıgım tek sey bellı sure kullandıktan snra debısı dusmesı ıcını acıp temızledım.

Ü

Üye silindi 27039

Guest
Dostum kanal fanı buyudukce ses olayı artar ama quite yanı sessız serıye gore ses az artar. Ben vortice dıyorum. Ama sp slient kullanılmazmı kullanılır.sp de sevemedıgım tek sey bellı sure kullandıktan snra debısı dusmesı ıcını acıp temızledım.
Tskler bilgilendirdigin için dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahahahahahaha*** ***** ******** ********** ***** ********* ******** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    **** ****** ******** ***** hahahaha* *******
  • Houp53 Houp53:
    *** ***** **** hahahaha *******
    +1
  • P puslu77:
    ****** ***** ****** ****** ****** *** ****** ******** ***** ******* ******** ***** ******* ********* ******* ***** *** hahahaha*** *** *** ****** ********** ******* ****** ***** *** ** ***** *** ***** ***** ****** ******
  • P puslu77:
  • lavrens lavrens:
    ****** ********* ********* ******* ******* ****** *** ****** hahahaha ********** ***** ********
  • P puslu77:
    ********** ********** ******** ****** hahahaha hahahaha* *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ********* ******* ******* ****** *** ****** hahahaha ********** ***** ******** *** *** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ****** **** ***** **** ********* hahahaha *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • lavrens lavrens:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** **** ***** **** ********* hahahaha ***** ********** ******* ********** *********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    *** ******* ******* hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha**** ***** hahahaha*******
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: ******