Çıkış fanı ile karbon filtre uyumu ??

Kankalar herkese merhaba günaydın hayırlı sabah ve hasatlar benim sorum şu 215 m3h çıkış fanı 467 m3h karbon filtre sizce uyumlu mu ??

Petch

Yeni üye
Kanka kabin detaylarını da paylaşır mısın? 215 m3 yeterli değildir belki de kabinin için

Petch

Yeni üye
Kanka kabin evin çok sıcak bir kısmında olabilir, dışrayı attığın havayı odanın içine atıyorsan ve bu tekrar kabine giriyorsa o da sıkıntı yaratabilir. Ayrıca kanka gördüğüm kadarıyla fan karbon filtreye direkt bağlı değil ve çok fazla köşeli kıvrımlar var, arada olan mesafe ve kıvrımlar çıkış fanının m3 hacmini oldukça düşürüyor istersen ona da bir el at

Kanka kabin evin çok sıcak bir kısmında olabilir, dışrayı attığın havayı odanın içine atıyorsan ve bu tekrar kabine giriyorsa o da sıkıntı yaratabilir. Ayrıca kanka gördüğüm kadarıyla fan karbon filtreye direkt bağlı değil ve çok fazla köşeli kıvrımlar var, arada olan mesafe ve kıvrımlar çıkış fanının m3 hacmini oldukça düşürüyor istersen ona da bir el at
Kanka fan karbona direkt bağlı ve havayı pencerenin üstünden dışarı atıyo temiz havada pencenin aşağısından atıyor havalar ısındı burda ben bile evde duramıyorum bir tane portatif klima buldum araştırdım herkes memnun ve normal klima ayarında 3500 tl onu alacağım çünkü bu sistem kış aylarında 28 dereceydi standart havalardan kesin

higthead

Jolly Green
Dostum kanal fanın 215mt3 yazmıssın ama ne kullanıyorsun plastık aksıyel fanlardan mı;? sp slıent tarzı kanal fanlarından mı?
Karbon fıltre ısın ıcıne gırınce kullanılan fanın debısı düşeceği için herzman 1 tık üstü kanal fanı seçilmelidir.

Dostum ayriyetten o karbon filtreyi yukarı kaldır. Isınan hava yükselir soğuyan hava alcalır.

Dostum kanal fanın 215mt3 yazmıssın ama ne kullanıyorsun plastık aksıyel fanlardan mı;? sp slıent tarzı kanal fanlarından mı?
Karbon fıltre ısın ıcıne gırınce kullanılan fanın debısı düşeceği için herzman 1 tık üstü kanal fanı seçilmelidir.

Dostum ayriyetten o karbon filtreyi yukarı kaldır. Isınan hava yükselir soğuyan hava alcalır.
Ducto serisinden kullanıyorum aksiyelden bı tık iyi fan bu yukarı çektiğimde sanki karbon havayı çekmiyor gibi geliyor bana bakalım karbon askı siparişi verdim deneme yanılma yöntemine geçtim şuan

higthead

Jolly Green
Ducto serisinden kullanıyorum aksiyelden bı tık iyi fan bu yukarı çektiğimde sanki karbon havayı çekmiyor gibi geliyor bana bakalım karbon askı siparişi verdim deneme yanılma yöntemine geçtim şuan

Dostum kullandıgın plastık aksıyel fan fılıtre ıle beraber komple debisi düşüktür şuan.Bence acilen 300mt3 plastık kanal fanına gec düsme debisiyle 200lerde olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha ********** ******** ********* *****
  • T Tropikal.MR:
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ** **** ******* hahahaha**
    ******* ****** ***** **** ** **** ******* hahahaha**
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ** ***** ****** ** *** ****** * ** hahahaha** ******* ****** **** **
  • 420x 420x:
    ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ******* ******** hahahaha*
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha** **** **
    hahahahahahahaha
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** ********* ***** ** ****** ***** ******* ***** **** ******* *** ***** ***** ** * **** ***** ******* ** ******** *****
    * ****** ***** ***** hahahaha **** ********** *** **** ********* ******** ****** **** ** ******** ** ********* hahahaha* hahahaha* * ******* ** ******** *** *** ********** ***** ******* ********* ******* ******* ********* ** ** ********** ***** **
    +1
    ******* ******* ** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    ********** hahahaha** ***** ******** *** **** ****** hahahahahahahahahahahaha****
    ********* ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** **** hahahaha** ***** *** *******
    +1
    ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ****** ******* ******* ** hahahaha*
    ******* ** ****** ******** ****** hahahaha* *** ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ******
  • 420x 420x:
    ********* ********* ***** **
    +1
    **** ******* **** hahahaha ****** ****** * ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** **
    ********* ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****
    NewGardener NewGardener: ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****