Çölde Bir Bitki var Ne kadar su verilmeli

Recep21

Yeni üye
s.a kankalar bizim arkadaşın çölde ektiği bir tane bitkisi var kaç günde bir su verilmeli ve bu ilaçlar felan varmış bunlar gerçek mi iyi mi sizce ? 5 litre suyun içinde 1 damla sık deniliyor mesela ismi hesi supervit , peki bu 1 damla neki aklım ermiyor böyle şeylere bilgisi olanlar yazarsa teşekkür ederim.

bu arada biz içici bile değiliz arkadaş içmek için ekmemiş sadece annesinin annesi şeker hastasıdır diye daha önce avrupada yaşadığı için avrupa doktorları ona keneviri kaynat suyunu iç demişler ve nene şuan türkiyede olduğundan dolayı bizim safette bitkiyi kaynatıp suyunu ninesine içirecek mevzu bu :)

Recep21

Yeni üye
Bitki kurudukça 2-3 güne bir saffete söyle su taşısın oraya.
genetik veren torbacıda bulursa alsın bi fiş yapsın bi üçlü. (nene sigara içiyosa iki duman verilebilir)
yok nene içmiyo şuan nene içtiğinde 4lü sarıyordu :) 2-3 günde bir kaç lt su verilmeli dostum ben 7 günde bir su verilmeli diye biliyorum? bide suyun içine bu damla ilaç koymak iyimidir bana şaka gibi geliyor gerçekten bu ilaçların faydası varmı

Cashh

Doktor
yok nene içmiyo şuan nene içtiğinde 4lü sarıyordu :) 2-3 günde bir kaç lt su verilmeli dostum ben 7 günde bir su verilmeli diye biliyorum? bide suyun içine bu damla ilaç koymak iyimidir bana şaka gibi geliyor gerçekten bu ilaçların faydası varmı
Şayet besin gübre vermezsen doğal uygun ortamı olsa bile verimi ilgi görmeyen bakımı yapılmayan ağacın meyvesi gibi olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ***** **** ** ****** ********* ****** ** ********* ****** *** **** ** **** **** ********** *** *****
  • 2 2008Grower:
    ****** hahahaha* ****** ********* ********* ******* **** ** **
    hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
    ********* ** **** ********* ******* ****** ******* hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha* *** *******
    **** ******** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ********** hahahaha** ********* **
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** ******** ** ***** *** *** ******** ******* ********* ****** ********** ********* ***** ***
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******** ******* ***** **** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ******* ****** ****** ***** ****** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ***** **
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    +1
    hahahahahahahaha * ***** *****
  • Emmy Emmy:
    **** ***** hahahaha ****** ***** ** *****
    +1
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ******* * ********** ****** ******** ***** ***** * ****** **** ******* * **** **** ******* ********* ***** **** hahahaha******
    2 2008Grower: ***** ***** ******* * ********** ****** ******** ***** ***** * ****** **** ******* * **** ****...