Youtube'a alternatif platform (Tohumsuz'a)

yarrock

Yeni üye
Tohumsuz reis konuyu senin için açıyorum görenler ulaştırırsa, iletirse sevinirim
 Youtube, bildiğiniz üzere esrar yetiştirmek gibi konulara pek izin veren bir platform değil buna ek olarak çok fazla çoluk çocuk dolu bir yer olduğundan ve bazı heriflerin tohumsuz abimizi rahat bırakmadıklarından dolayı Tohumsuz Esrar Youtube kanalı defalarca kapatıldı, video yayınlama yasağı geldi.Youtube'un baskıcı politikasına karşı tepki olarak kurulmuş lbry.com platformundan yayın yapmanı önerebilirim, videolara devam etmek istediğini ama Youtube'un sürekli engel koyması yüzünden alternatif bir çözüm aradığını söylemiştin. Lbry denilen platform hem yayıncılarına izlendikçe ödeme yapan bir yer hemde kuralları daha rahat bir platform eğer video çekmeye devam edeceksen bir göz atabilirsin, yeni videolar gelmeyecekse bile eskilerini yükle be abim seviliyorsun özledik seni beklemedeyiz. ??

whiteSnake

Yeni üye
Harbiden özledik. De işte hep de ekinin ayrı yazılması muhabbeti. Yani yabancı kanallar sansürsüz olarak devam edebiliyor. Tohumsuz kananın vardır bir bildiği.

kananın yazmışım kankanın bir bildiği vardır.

DikinePançoz

Yeni üye
Geçen gün chatte denk geldi 3 defa söyledim kanka eski videoları youtube olmasa bile başka biryere yükle diye,eski eskide kaldı yakında yeni videolarla döneceğim dedi. Ben eski videolara bayılıyorum boş zamanımda aynı videoları bile açıp açıp izlerdim,hatta evde tek başıma kafayı yapınca izlemek apayrı zevkli oluyordu. Burayı okuyorsan tekrar söyleyeyim kanka eski videolarının büyük hayran kitlesi var ..

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Cvp: Youtube'a alternatif platform (Tohumsuz'a)

jamesbong' Alıntı:
Başkan eskileri yükle yenileri gelene kadar senden isteğimiz bu...

Yokki moruk arsive almadim hicbirini. Degerli vidyolardi ama 250 tane vidyo vardi knka hepside tekrar tekrar kanal kapandigi zatem yukleidigim vidyolardi millet izliye izliye gina gelmistir :)
Arsivde olsa yuklerdim bi yere ama saklamadim.

Cok154

Yeni üye
cigara muhabbeti yapmasan bile dinleriz kanka seviyoruz seni normal muhabbet et biz anlarız seni xD

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********