Yorum Alabilirmiyim

SuperKafa

Kıdemli Üye
Selamlar dostlar yardımınız lazım. Çiçeklerin kaöç günlük olduklarının hesabını tutmadım. Torbacı tohumu olduğu için çok ümitlenmedim ilk growum değil daha önce yaptım ama herşeyi unutmuşum nerdeyse. Sorun şu ki yapraklar şok sarardı bilgi lazım neler yapmalıyım yönlendirirseniz çok çok sevinecem
Büyük olanın kellesini uçurdum eğitimini verdim ama işte yapraklar çok sarardı.
Toprak normal bahçe toprağı
Balkon da bakıyorum.
Neler yapabilirim rica etsem yardım edermisiniz @Yesil888 @kkush
Tüm dostlarım bilinize ihtiyacım var

SuperKafa

Kıdemli Üye
@Kanka sende bi bakabilirmisin rica etsem bilgilerin doğrultusunda yorumlarını dinlemek isterim şimdiden teşekkürler uzun zaman oldu takılmıyordum gruba beni hatırlarmısın bilmem :)

Kanka

Administrator
Yönetici
selam kanka hoşgeldın tekrardan sulama mıktarına ama suan ıcın en onemlısı PH ne dıkkat et senın gıbı bırı nasıl olduysa saptırmış kalıbre et kankam

SuperKafa

Kıdemli Üye
selam kanka hoşgeldın tekrardan sulama mıktarına ama suan ıcın en onemlısı PH ne dıkkat et senın gıbı bırı nasıl olduysa saptırmış kalıbre et kankam
Hemen hemen herşeyi unutmuşum kanka valla ama böyle okudukça tekrar tekrar hatırlıyorum ben biraz fazla solucan gübresi ile sulama yaptım ondan oldu büyük ihtimal flash attım kendini toparlar kısa sürede güneşin altında duruyor akşama kadar ... Hoş buldum bu arada özlemişim ortamı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    **** *** ***** ****** ** **** ********** **** ********* **
    +1
  • 420x 420x:
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    hahahaha ****** **** ********** hahahaha** ** hahahaha* ********* *** *****
  • K Krall34:
    hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ** * * ******** ** ***** ***** **
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    hahahaha***** ** hahahaha**** hahahaha hahahaha* *******
  • M Mrjack:
    ******* ******* ****** **** ********** ******* *** ********* **** hahahaha**** **** ***** ******** **** ********
  • ax-b ax-b:
    hahahaha* hahahaha ***** **** ******* *** ***** ***** hahahaha*** ********* ***** ****** ********** ****** ******* *** ***** **
  • M Mrjack:
  • ax-b ax-b:
    ***** ********* hahahaha
  • M Mrjack:
  • ax-b ax-b:
  • M Mrjack:
  • ax-b ax-b:
    ********* **** ********** **
  • ax-b ax-b:
  • K Krall34:
    ***** hahahaha* **** ** ** ********* *****
  • K Krall34:
  • M Mrjack:
    ********* hahahaha*
  • K Krall34:
  • K Krall34:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • Ne Bu Tantana Ne Bu Tantana:
    ******* *** ********* ********** ********** ********* ********* ******* **** *** ******* ****** ** ******** ******* hahahaha*
    Ne Bu Tantana Ne Bu Tantana: ******* *** ********* ********** ********** ********* ********* ******* **** *** ******* ******...