Yavrum yaşıyacak mı kankalar ?

21gram

Yeni üye
Herkese selamlar, uzun zamandır hayalini kurdugum setupı tamamlayıp ilk growuma başladım. Deneme olarak ilk tohumu viyolde patalttıktan sonra toprağa transfer ettim. Toprağa transfer ederken ucuna toprak bulaştı galiba ve şu şekilde bir görüntü oluştu.durum1.jpg

Aradan bir gün geçtikten sonra yavrumun ucu düşmüştü ve şu an da bu halde durum2.jpeg

Kankalar yavrum yaşıyacak mı ?
Bu arada bir düzelme görmeyince çok az bir miktar advanced nutrients grow gübresi verdim mantıklı mı yapmışım ?

21gram

Yeni üye
Kanka viyol kullanmak mantıklı mı ? Viyolde 2 tohum patlattım 1'i böyle oldu diğeri hala baş vermedi. Acaba direk peçeteden toprağa mı geçirsem

S

silas

Guest
Bana göre ruhuna el fatiha okunması gereken bir zat. Bol su verir, üstüne ters "şeffaf pet bardak" kapatarak şansını deneyebilirsin ama bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Herkese selamlar, uzun zamandır hayalini kurdugum setupı tamamlayıp ilk growuma başladım. Deneme olarak ilk tohumu viyolde patalttıktan sonra toprağa transfer ettim. Toprağa transfer ederken ucuna toprak bulaştı galiba ve şu şekilde bir görüntü oluştu.Ekli dosyayı görüntüle 6228

Aradan bir gün geçtikten sonra yavrumun ucu düşmüştü ve şu an da bu halde Ekli dosyayı görüntüle 6229

Kankalar yavrum yaşıyacak mı ?
Bu arada bir düzelme görmeyince çok az bir miktar advanced nutrients grow gübresi verdim mantıklı mı yapmışım ?
Kardeşim nasıl koptu kafası

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • clackster clackster:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ******** ******* ****** ****** ******** ****** **** ***** ******* ********** *** ****** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha**
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ********** *****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** hahahaha** ******* *****
    **** hahahaha****** ***** **** ***** ********* ********** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *********
    hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ***** hahahaha* **** **** ***** ******** hahahaha*
    hahahaha* **** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** hahahaha*** ********** * ********** hahahaha*** ******** ***** hahahaha *** hahahaha ***** ******* **** ***** ****** ***** ********* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha **** ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • B Bobmarlon:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ** hahahaha* **** ** **
    ******** ***** **** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
    ******** ********* hahahaha **** ****** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ******* **** ********* ****** ******* **
    Narkotik Narkotik: ***** ******* **** ********* ****** ******* **