yardım kızlara ne oluyor

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Sen thc baktın mı ? Daha 23 gün kaldı diyorsun ama sanki hasata giriyorsun lakin yine de bende resimlerin tam açılmadığı için göremiyorum küçük resimden baktığımda sağdaki artık sonbahara girmiş yapraklar sararmış soldakinde 1 veya 2 yaprakta sanki besin fazla gelmiş yada azot ,magnezyum gerçi bunları da verdiğini düşünüyorum dostum sanki hastaa az kalmış gibi sen thc kontrol et bak bakalım durum nasıl ?

Darwinn

Üye
Sen thc baktın mı ? Daha 23 gün kaldı diyorsun ama sanki hasata giriyorsun lakin yine de bende resimlerin tam açılmadığı için göremiyorum küçük resimden baktığımda sağdaki artık sonbahara girmiş yapraklar sararmış soldakinde 1 veya 2 yaprakta sanki besin fazla gelmiş yada azot ,magnezyum gerçi bunları da verdiğini düşünüyorum dostum sanki hastaa az kalmış gibi sen thc kontrol et bak bakalım durum nasıl ?
kanka daha 1 ay 1 hafta oldu çiçeklenme bir kaç saate tricom fotosu çekip atıcam yorumunu bekliyorum

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka sıkıntı yok devam derken şunu kastettim ; bu donemde bıtkının azota ıhtıyacı yok , yapraklar azot ıhtıyacından , azot verırsen somek gelısımını etkılemıs olursun , vermezsen potasyum ıstedıgı gıbı gorevını yapar oyuzden sıkıntı yok devam

Darwinn

Üye
kanka sıkıntı yok devam derken şunu kastettim ; bu donemde bıtkının azota ıhtıyacı yok , yapraklar azot ıhtıyacından , azot verırsen somek gelısımını etkılemıs olursun , vermezsen potasyum ıstedıgı gıbı gorevını yapar oyuzden sıkıntı yok devamt
kanka sıkıntı yok devam derken şunu kastettim ; bu donemde bıtkının azota ıhtıyacı yok , yapraklar azot ıhtıyacından , azot verırsen somek gelısımını etkılemıs olursun , vermezsen potasyum ıstedıgı gıbı gorevını yapar oyuzden sıkıntı yok devam
tamamdır kanka teşekkürler

higthead

Jolly Green

@Kanka bro ben an den connoisseur bloom a-b ye gectım a da sadece azot var 3-0-0 seklınde a ile b yi 4lt sulamada 16ml kullanıyorum. son 2 haftam kaldı connoisseur bloom a yı kesımmı vermeyı? b ilemi devam edeyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** **
  • NE0 NE0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** hahahaha *********
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ** ****** *** *** *** ******* *
  • NE0 NE0: