Yapraklarda sararme ve kuruma var.

Emre_B

Yeni üye
48B91411-BC34-4304-AF48-0D12F3028ACC.jpegB23A723F-512E-48E5-AA15-3D84358190CC.jpeg0C649A63-7205-44A4-B30D-26D7024DAC87.jpeg
Grand daddy purple auto 51.günü Yapraklar kurudu ve sarardı neden olmuştur ve ne yapmam lazım

R

Ripley'sOG

Guest
Ne uyguladın kanka bitkiye ortam değerleri,gübre ve bakım olarak bunları yazarsan yardımcı olabiliriz ayrıca ne zamandır böyle ?

Emre_B

Yeni üye
En son 1 gün önce su verdim 6 litre saksılar saksı başına 2-3 litre su litre başına 4ml veriyorum biobizz ürünlerni kulanıyorum coco için olan tablosunu uyguluyorum kabinin değerleri 33 derece sıcaklık 40-50 nem oluyo içinde 2 tane hps var toplamda 1000w bitkiyle aralarında 50-60 cm mesefe var 1 gündür böyle bitkiler

R

Ripley'sOG

Guest
Grow+alg amic (deniz yosunu) bolca azot içeriyor bundan dolayı toprağında azot toksitisesi meydana gelmiş.Bundan sebeble besin kilitlemesi ve sonuç 1 günde ağır dezenfermasyon yapman gereken acilen flush atıp bitkiyi rahatlanman saksının 3 katı ile bir anca önce beklemeden bu işi hallet ardından saksı 3 katı suyu 2'ye böl son kalan parçasına bloom gübreni ekle ki bitkin azottan boğulmuşken diğer ihtiyaçlardan mahrum kalmasın ve algamic ve grow gübresi kullanmayı bırak

Ufuk33

Yeni üye
En son 1 gün önce su verdim 6 litre saksılar saksı başına 2-3 litre su litre başına 4ml veriyorum biobizz ürünlerni kulanıyorum coco için olan tablosunu uyguluyorum kabinin değerleri 33 derece sıcaklık 40-50 nem oluyo içinde 2 tane hps var toplamda 1000w bitkiyle aralarında 50-60 cm mesefe var 1 gündür böyle bitkiler
İkl

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G greenwolf:
    hahahaha ****** * **** ******* ********* *** **** ***** *** ******* ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • G greenwolf:
    ********** ****** hahahaha** *** ******** ********** ****** **** *** ****** ***** ** ********* **** ******** ********** ** ******** ******** ***** ****** hahahaha** * ***** ********* ********** ******* *** ******** *** ******
  • psychdelicman psychdelicman:
    **** ***** ****** hahahaha*** ***** hahahaha** ***** ** ******** ******** ********* hahahaha** ******** ******* ***** ****** * ****** **** ********* *** *** ********** hahahaha***** ***** ***** hahahaha ***** ***** ********* ******* hahahaha* **
  • kkush kkush:
    **** *** hahahaha ** ********* ***** ***** ********** ***** ****** hahahaha*** ***** hahahaha** ***** ** ******** ******** ********* hahahaha** ******** ******* ***** ****** * ****** **** ********* *** *** ********** hahahaha*****
  • G greenwolf:
    ***** hahahaha** hahahaha ** ***** * ** **** ****** ******* ********** ******* ** ** ** ****** ***** hahahaha** ** ******** ** ***** ** * ******* **** ***
  • kkush kkush:
    *** * ***** ***** ***** ***** *** **** ******** **** hahahaha hahahaha**** ****** hahahaha** *** ******** ********** ****** **** *** ****** ***** ** ********* **** ******** ********** ** ******** ******** ***** ****** hahahaha** * ***** ********* ********** ******* *** ******** *** ******
  • G greenwolf:
  • G greenwolf:
  • kkush kkush:
    ********* *** ****** **** ***** *** ******** ****** ****** ***** hahahaha* hahahaha** hahahaha** hahahaha ** ***** * ** **** ****** ******* ********** ******* ** ** ** ****** ***** hahahaha** ** ******** ** ***** ** * ******* **** ***
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha*** ********** *******
  • G greenwolf:
  • G greenwolf:
  • G greenwolf:
    ******* ** hahahaha** *** ******
  • G greenwolf:
    **** *** hahahaha* ******** **********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • G greenwolf:
  • G greenwolf:
  • kkush kkush:
  • G greenwolf:
  • kkush kkush:
    **** ********* ********** hahahaha** ***** ********
  • G greenwolf:
    ****** ******* **** * ******** ***** ******** hahahaha ******* * **
    G greenwolf: ****** ******* **** * ******** ***** ******** hahahaha ******* * **