Yapraklarda kahverengi çizgiler

Eystertytr

Yeni üye
Selamlar, 2 haftalık bitkim var. Dün yavaştan gübre vereyim dedim yapraklarında kahverengi çizgiler oluşmaya başladı resimde pek belli olmuyor ama bu resimdeki grimsi yerler 
https://imgur.com/cb8BnT6
https://imgur.com/a/gzxFo

Yok mu bilen

R

Ripley'sOG

Guest
Ortalama olarak 2 haftalık bitkiler böyle gözükür;

358cfdd6a23aba6652d81a3ce610753d.jpg

437dce318b771cfc6be6790fedc2245a.jpg

Gün olarak büyük olabilir ancak boyut olarak senin bitkin hala 3-4 günlük sana tavsiyem bitkinin değerlerini değil kendisini dinlemen.Merak ettiğin o grimsi belirtilerde ilerleyen dönemlerde tekrar nüks ederse masaya yatırır tekrar konuşuruz.Ancak başıma böyle bir iş gelmedi internet ortamındada rast gelmedim ancak ilerlerse başka çarelere bakılır ama pekte önemli bir şeye benzemiyor.Bu arada yukardaki çiçekler benim verdiğim beslenme programına göre büyüdü bakmanı tavsiye ederim.

hasatın bol olsun

Eystertytr

Yeni üye
Cvp: Yapraklarda kahverengi çizgiler

Ripley' Alıntı:
Gün olarak büyük olabilir ancak boyut olarak senin bitkin hala 3-4 günlük sana tavsiyem bitkinin değerlerini değil kendisini dinlemen.Merak ettiğin o grimsi belirtilerde ilerleyen dönemlerde tekrar nüks ederse masaya yatırır tekrar konuşuruz.Ancak başıma böyle bir iş gelmedi internet ortamındada rast gelmedim ancak ilerlerse başka çarelere bakılır ama pekte önemli bir şeye benzemiyor.Bu arada yukardaki çiçekler benim verdiğim beslenme programına göre büyüdü bakmanı tavsiye ederim.

hasatın bol olsun

Hocam maksimum 15 saat ışık verebiliyorum işte olduğum için evde yokken açık bırakmıyorum sistemi yangın falan çıkar diye + kullandığım led 90w büyük ihtimalle o yüzden yavaş gelişiyor nemi ve sıcaklığı olması gerektiği gibi o griliklerde flaştan dolayı gri gibi çıkıyor aslında kahverengi bence sorun var gibi en net fotosu bu https://imgur.com/a/gzxFo

R

Ripley'sOG

Guest
Saksının 3 katı su ile flush yap 2-3 gün boyunca gübre yerine ph ayarlı su ver veya direkt bekletilmiş musluk suyunu ver

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ******* ****** **** hahahahahahahaha ***** ******** ***** ******* ****** ****** hahahaha* ********** **** ******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ******** hahahaha*** ******** ** ***** *** *****
    ********* ********* **** ** ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
  • Ofelaket Ofelaket:
  • Dodo Dodo:
    ******** ***** ********* ******** ***** *** ******** ****** ******** ****** ********* ******* hahahaha** *****
    +1
    **** ***** **** ******* ***** ******* ******* ***** **** ******** hahahaha *** ******* ***** ****** **** **** ******* *** **** *** ***** *** ****** **** ******
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* hahahaha **** hahahaha *** ********** ****** ****** hahahaha ***** ***** *** ****** hahahaha** ***** ********* ******** ***** *** ******** ****** ******** ****** ********* ******* hahahaha** *****
    **** *** ********* ******** ***** *** **** ******** *** **** **** ****** ** *******
  • Ofelaket Ofelaket:
    ******** ********** ****** ****** **** ********* ****** **** ****** **** ******** **** hahahaha ****
  • Dodo Dodo:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
    +1
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha ** hahahaha ***** ********* ****** ***** ******* **** ** ***** *** ***** ***** ****** ***** hahahaha**** ***** **** ** * ** *** hahahaha *******
    ***** **** *** **** ******* *** **** ****** ******** ********** ****** ****** **** ********* ****** **** ****** **** ******** **** hahahaha ****
    **** ******** ***** **** *** ******* ***** *** ****** *** hahahahahahahahahahahaha* ** hahahaha ***** ********* ****** ***** ******* **** ** ***** *** ***** ***** ****** ***** hahahaha**** ***** **** ** * ** *** hahahaha *******
    +1
  • Ofelaket Ofelaket:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ******** ******** **** hahahaha******** *******
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ******** ******** **** ****** hahahaha********* **** ****** *** **********
    hahahaha* **** ***** **
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******* **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahaha* **** ***** **
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ****** ** ** ******** ****