Yapraklar bu şekilde sorun nedir ?

acemiceday

Müptezel
Herkese iyi growlar,iki bitkimin yaprakları bu durumda bunun sebebi nedir ?
Kanka kusura bakma eğer yanlışım olursa lütfen. Benim ilk Grow um ve acemiyim, yaptığım bir çok hatayı diğer kankalarda yapmasın diye bazı notlarımı paylaştım.

Umarım faydası olur.

Çok sulamissin gibi duruyor. Bekle biraz kurusun toprak ve sulama miktarını kararında tutarsan daha iyi olur bitki için.

Umarım bitkin sana sen bitkine hayran kalırsınız, sorunsuz bol bol hasatli bir Grow un olur.

Greencat

Kıdemli Üye
Kanka kusura bakma eğer yanlışım olursa lütfen. Benim ilk Grow um ve acemiyim, yaptığım bir çok hatayı diğer kankalarda yapmasın diye bazı notlarımı paylaştım.

Umarım faydası olur.

Çok sulamissin gibi duruyor. Bekle biraz kurusun toprak ve sulama miktarını kararında tutarsan daha iyi olur bitki için.

Umarım bitkin sana sen bitkine hayran kalırsınız, sorunsuz bol bol hasatli bir Grow un olur.
Bilgiler için çok sağol,bekleyeceğim kuruması için

husyn

Doktor
kanka onun geninde öğle bir şey var gabiba zamanla geçer bence.

Son düzenleme:

Denizbey

Üye
tamamen genetik bir hastalık down sendromlu cocuklar gibi düşün ama saglam sigarası oluyor uyandırım seni kolay kolayda hasta olmuyorlar saksıyı koydugun yerin oldugu yere kaya tuzu ser saksıyı onun üstüne koy

Sonne

Kıdemli Üye
Hocam selamlar,
Bence demir eksikliği yaşıyor. Demir eksikliği senin tamamlaman gereken bişey değil. Çeşme suyundan kaynaklı yüksek ph bitkinin demir almasını engelliyor. Yapraklar eciş bücüş çıkıyor böyle. Yorumlardan biri geninden dolayı down sendromlu filan gibi batıl bir inanç atmış ortaya. Sen onları dinleme. Bu konudan çık ve forumdaki hastalıklar başlığının içinde sabitli konu olan hastalıklar ve tedavileri kısmına bak. Buraya yazmak yerine önce orayı 15 dk karıştırsan hiç böyle saçma sapan batıl düşünceler havuzunda kendini kaybetmene gerek kalmaz. BEYLER BİLMEDİĞİNİZ KONU HAKKINDA MANTIĞINIZCA KABUL ETTİĞİNİZ SAÇMALIKLARI İNSANLARA FİKİR DİYE SÖYLEMEYİN. Sizin yaptığınızın 2023 de lozan bitecek madenleri çıkarmaya başlayacağız diyen cahil cühela dayılardan bi farkınız olmuyor.

convik

Doktor
Hocam selamlar,
Bence demir eksikliği yaşıyor. Demir eksikliği senin tamamlaman gereken bişey değil. Çeşme suyundan kaynaklı yüksek ph bitkinin demir almasını engelliyor. Yapraklar eciş bücüş çıkıyor böyle. Yorumlardan biri geninden dolayı down sendromlu filan gibi batıl bir inanç atmış ortaya. Sen onları dinleme. Bu konudan çık ve forumdaki hastalıklar başlığının içinde sabitli konu olan hastalıklar ve tedavileri kısmına bak. Buraya yazmak yerine önce orayı 15 dk karıştırsan hiç böyle saçma sapan batıl düşünceler havuzunda kendini kaybetmene gerek kalmaz. BEYLER BİLMEDİĞİNİZ KONU HAKKINDA MANTIĞINIZCA KABUL ETTİĞİNİZ SAÇMALIKLARI İNSANLARA FİKİR DİYE SÖYLEMEYİN. Sizin yaptığınızın 2023 de lozan bitecek madenleri çıkarmaya başlayacağız diyen cahil cühela dayılardan bi farkınız olmuyor.
hocam madem bu yorumu yazacak toşağın var teşhise bence diye başlamayacaksın. Problem şudur diyip geçeceksin.

Hocam selamlar,

Kaya tuzu ve negatif iyon hakkın bilgi verir misin?

Sonne

Kıdemli Üye
hocam madem bu yorumu yazacak toşağın var teşhise bence diye başlamayacaksın. Problem şudur diyip geçeceksin.
Hocam, insanımızın sıkıntısı kimde ne kadar toşak var ona kafayı takıyor. Sen baksana kendi dalgana kendinle ilgilen. Bence diyerek fikrimi söyleyip ardından da doğru başlığın altındaki konuya yönlendirdim ve çöp bilgilerden uzak durmasını tavsiye ettim. Herkes herşeyi biliyor olmuş buralar bu durumu da eleştirdim. Yani benim t….ğım daha büyük kral herşeyi ben bilirim demedim. Hiç bir zaman her boku biliyorum demedim. Kolay gelsin.

convik

Doktor
Hocam, insanımızın sıkıntısı kimde ne kadar toşak var ona kafayı takıyor. Sen baksana kendi dalgana kendinle ilgilen. Bence diyerek fikrimi söyleyip ardından da doğru başlığın altındaki konuya yönlendirdim ve çöp bilgilerden uzak durmasını tavsiye ettim. Herkes herşeyi biliyor olmuş buralar bu durumu da eleştirdim. Yani benim t….ğım daha büyük kral herşeyi ben bilirim demedim. Hiç bir zaman her boku biliyorum demedim. Kolay gelsin.
kafam kıyakken yazmışım hatırlamıyorum bro. ama bildirim gelince tekrar okudum ne yazmışım diye gayet iyi anlayıp yazmışım.
tashak yarıştırmıyoruz burada onu anlatmaya çalışıyorum. sen başkalarının yorumuna kafadan atıyolar diye salça olursan adam da sorar lan kim bu tashaklı kardeş diye. sen bilmediğiniz konu hakkında saçmalıklara inanmayın yazıyorsan ben bu konuda her boku biliyorum diye anlarım ben. yorumunu yaz geç hocam biz millete salça olmadan yazsan da okuruz seni merak etme.

hadi hayırlı growlar allaha emanet.

Sonne

Kıdemli Üye
kafam kıyakken yazmışım hatırlamıyorum bro. ama bildirim gelince tekrar okudum ne yazmışım diye gayet iyi anlayıp yazmışım.
tashak yarıştırmıyoruz burada onu anlatmaya çalışıyorum. sen başkalarının yorumuna kafadan atıyolar diye salça olursan adam da sorar lan kim bu tashaklı kardeş diye. sen bilmediğiniz konu hakkında saçmalıklara inanmayın yazıyorsan ben bu konuda her boku biliyorum diye anlarım ben. yorumunu yaz geç hocam biz millete salça olmadan yazsan da okuruz seni merak etme.

hadi hayırlı growlar allaha emanet.
Hocam yanlış anlama asla tartışma yaratıcak biri değilim. Yanlış anlaşıldıysam affola. Ben çok şey biliyorum hocam ama burada ben herşeyi biliyorum havasında olmam olamam. Yıllardır okurum denerim araştırırım sorarım. Bilmediğim bi konu hakkında boş keseden sallamam gerekirse ustalara sor derim. İnsanların bilmedikleri konularda akıl vermeleri bu forumun amacıma uymuyor. Doğru bilgiye ulaşalım diye var. Kimseyle yarışmak değil derdim doğru bilgiye ulaşmak ve ulaştırmak. Ben yorumum okunsun diye değil yardım bekleyen birine yazdım. Yani millete salça olmuşsam affola fakat bilmediği şeyleri akıl vererek yazanın hiç mi suçu yok? Ben adamı doğru yönlendirmeye çalışırken bir de bu derdi anlatmaya calısıyorum. Bende kafam iyiyken yazdım hepsini. Seninle hiç bir derdim yok hocam. Kendine iyi bak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ******** ** ******* ** ****** ********** **** ******* ****** ***** hahahaha*** ******* hahahaha **** ** ********** **** **** * * ***** ***** *********
  • B bongalov:
  • T Turco:
    ***** *** ***** *** * ** ***** *** hahahaha********* ********* ******* **** *****
  • B bongalov:
    ***** ** ****** ** ********** ******** ******* ********* hahahaha* ***** ** **** *******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • B bongalov:
    ***** ****** ********* ***** **
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    +1
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ****** ****** ****** ***** **
  • B bongalov:
    hahahaha ****** ******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** * ********** **** hahahaha ***** ***** ***** ***** ****** ****** ** ****** *******
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • O oziozi:
  • T Turco:
  • m4a1kush m4a1kush:
  • m4a1kush m4a1kush:
    *** ******* ****** ********* ******** ** ******** ***** ****** ***** *** ***** *** ** ****** ******** hahahaha****
  • C chopper:
    hahahaha **** **** ********** ***** *******
    C chopper: hahahaha **** **** ********** ***** *******