Yaprak biti

• Konbuyu başlatan Üye silindi 27466
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 27466

Guest
Bitkiyi kökünden sallayınca 20 tane minik beyaz sinek gibi bir canlı uçuşuyor yapraklarda sarı ve açık beyaz lekeler oluştu. Nasıl kurtulunur bu canlıdan

@Xcd Ustanın tarifi vardı. Yanlış hatırlamıyorsam 500MG yetişkin aspirini erit suya yaprak altına üstüne fısfısla canna cure'de etkilidir ama boş yere para verme diye söylüyorum. Ustada onaylarsa bu şekilde yapabilirsin.

Ü

Üye silindi 27466

Guest
@Xcd Ustanın tarifi vardı. Yanlış hatırlamıyorsam 500MG yetişkin aspirini erit suya yaprak altına üstüne fısfısla canna cure'de etkilidir ama boş yere para verme diye söylüyorum. Ustada onaylarsa bu şekilde yapabilirsin.
Aslan besleyen yemini düşünmezmiş dedim ve aldım kral önce görseydim tarifine uygulardım teşekkür ederim yinede

oziproxd

Yeni üye
Özellikle sömeklere sıkıyorum çünkü sömek içinde yaşıyorlar 1-2 kez kullandım %80 azaldı son uygulama kaldı onu da yaparsam bitecek gibi
Naptın brocum çözüldü mü? Arkadaşın dediği taktik güzel. Ek olarak cannacure ile hem bitki sağlığı hem de böceklenme küf gibi sorunları %100 giderebiliyorsun aklında bulunsun.

Yesil888

Ordinaryüs
Yaprak bitini kesin cözer, kac bitkin var bilmiyorum, az bitkin varsa en ufak sisesi yeter.1 lt 8 ml karistir 3 gün ara ile 3 kere uygula. Neem azal sinek sorununda cözer.

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Yaprak bitini kesin cözer, kac bitkin var bilmiyorum, az bitkin varsa en ufak sisesi yeter.1 lt 8 ml karistir 3 gün ara ile 3 kere uygula. Neem azal sinek sorununda cözer.
Benim sorunum tam olarak “sera beyaz sineği” trialeuro denen istilacı bi sinek türü. 2 tane photo var çiçeklenmeye almam lazım sigaram yok ama bu sinekler yüzünden alamıyorum. Çoğu yaprağın altında pupalar var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********