Yakalanma ihtimalim ve yakalanirsam başıma gelecek olanlar

serdarzade

Yeni üye
Babalar cümleten selamın aleyküm.

Ben şehir dışında Müstakil bahçeli ev satın alıp bir odasında tek kişilik 1 ,2 saksı esrar yetiştirsem kimseye de bundan bahsetmesem eve de kimseyi getirmesem odayı hep kilitli bıraksam yakalanma ihtimalim nedir? Yakalanirsam sicilim temiz ne ceza alırım.

Esrar içmek zorundayum kronik hastaligin için.

mokokoo

Üye
Babalar cümleten selamın aleyküm.

Ben şehir dışında Müstakil bahçeli ev satın alıp bir odasında tek kişilik 1 ,2 saksı esrar yetiştirsem kimseye de bundan bahsetmesem eve de kimseyi getirmesem odayı hep kilitli bıraksam yakalanma ihtimalim nedir? Yakalanirsam sicilim temiz ne ceza alırım.

Esrar içmek zorundayum kronik hastaligin için.
evi ot içinmi alacaksın

ayteach

Müptezel
Yakalanma ihtimali kimseye bu konuda bisey soylemezsen , koku olayini sifira indirirsen , komsularina karsi bu konuda bisey hissettirmezsen , tip olarak kimse sana baktiginda bisey ayikamiyorsa sifir. Yakalandin diyelim evinde hassas terazi , zipli poşetler, satisa hazir paketlenmis malzeme yada saatiginda dair somut deliller yoksa yasakli Bir iki bitki yetiştirmekten denetimli alirsin en fazla. Haberlerde gördüğümüz villayi tarlaya ceviren gözünü para hirsi bürümüş ibneler gibi düşünüyorsan zaten yakalanirsin yüksek ihtimalle

serdarzade

Yeni üye
Yakalanma ihtimali kimseye bu konuda bisey soylemezsen , koku olayini sifira indirirsen , komsularina karsi bu konuda bisey hissettirmezsen , tip olarak kimse sana baktiginda bisey ayikamiyorsa sifir. Yakalandin diyelim evinde hassas terazi , zipli poşetler, satisa hazir paketlenmis malzeme yada saatiginda dair somut deliller yoksa yasakli Bir iki bitki yetiştirmekten denetimli alirsin en fazla. Haberlerde gördüğümüz villayi tarlaya ceviren gözünü para hirsi bürümüş ibneler gibi düşünüyorsan zaten yakalanirsin yüksek ihtimalle
Eyw baba yok öyle gotum kalkmaz. Zaten 2 fidan diksem bana yeter. Maksat sağlık problemlrrim var ondan icicem.

koala

tembel hayvan
kanka 2 bitki 80x80 veya 100x100 al bence ileride 3 tane de ekersin 100e sikinti yaratmayacak bitki siniri en guvenkisi 3 zaten kanka isigini da güzel bi qb baglarsan 1 1.5k tutar gerçi o butcene bağlı kanka cob ledde dizelibilirsin fiyatını ayarlarsın fanini sessiz model alirsin eger akdeniz sicaginda yaşamıyorsan seni td silent 160 sessiz calisan fan keser 450 500 lira o da artik benim sana tavsiyem bu kadar kanka karbona bakarsın onu şimdi almana gerek yok zaten cicekde ihtiyacın olcak giris fanina gerek yok vs

serdarzade

Yeni üye
hicbisi olmaz moruk merak etme gözün dönmesin 10 saksi ekiyim deme 3 saksi limitin olsun karbon filtre al kabini de hafif kaliteli kur hicbisi olmaz
Eyw panpa. 10 ay sonra baslicam islemleri yapmaya
kanka 2 bitki 80x80 veya 100x100 al bence ileride 3 tane de ekersin 100e sikinti yaratmayacak bitki siniri en guvenkisi 3 zaten kanka isigini da güzel bi qb baglarsan 1 1.5k tutar gerçi o butcene bağlı kanka cob ledde dizelibilirsin fiyatını ayarlarsın fanini sessiz model alirsin eger akdeniz sicaginda yaşamıyorsan seni td silent 160 sessiz calisan fan keser 450 500 lira o da artik benim sana tavsiyem bu kadar kanka karbona bakarsın onu şimdi almana gerek yok zaten cicekde ihtiyacın olcak giris fanina gerek yok vs
Eyw panpa Hatay da ekicem. Para sorunum yok bütçe olarak en kaliteli malzemeleri alabilirim bakalım o gün gelsin full forumdayim iletisime gecerim sık sık.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Agacım sorması ayıptır rahatsızlığın nedir

Kildönmesi

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar forum da yeniyim çok tedirgin oluyorum mesleğim icabı burada böyle konuları konuşmaya forum gizlilik ilkesine tamamen uyuyormu özelden msj atmak istedim yönetici arkadaşlara ama ulaşamadım tedirginim ve çok heyecanlıyım bilgilerinizi bekliyorum .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ***** **** ***** ****** ** *** ***** hahahaha
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    ** ******** ***** ******** ** ********* *** ***** ********* ******* ********
  • ax-b ax-b:
    **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • L lityum:
  • L lityum:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
    +1
  • L lityum:
    **** **** ***** hahahaha*
  • L lityum:
  • marcoo marcoo:
    ******** hahahaha* *** **** ***** ***** ******** ***** *** *** * ***** hahahaha ******* ********* ****** *****
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha** ****** ********
  • K Krall34:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ******** ****** *****
  • K Krall34:
    K Krall34: ******** ******* ****** ********** ********** *********