XRAY CİHAZI

Dostlar Şehir değiştirmem gerekiyor ve yanıma biraz malzeme almak istiyorum çantama koymak istiyorum otobüs veya trenle giderken çantamızı geçirdiğimiz xray cihazında amcalar farkedermi ? bilgisi olan varsa yeşillendirirse sevinirim teşekkürler şimdiden

C

Canna

Guest
Dostum bir tanidiktan duymustum, adam Almanyadan TR ye getirmis, Sambuan sisesisin icinde,

Kimde Bu

Müptezel
Sen yaninda goturecegin için en sagliklisi taşak fm malzeme her an ulaşabilcegin yerde olsun ki sikintili durumda yol verebilesin bi malzemenin uzerinde bulunmasi ayrı yaninda bulunmasi ayrı, diğer turlu kopekli aramaya duşersen sen camdan dışarı bakarken kopek senin çantayi tırmalar :D

Lucky

Müptezel
xray kımsayal maddelere yogunluk gosterır ve o bolgeyı renklendırır ot yogunluk olarak gözukmez bıde vakumlu torba yap ama torbalarken dısına ot temas etmesın herhangı bı temas olmasın kopek için sıkıntı olmaz :)

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Gidecegin adrese kargoyla gonder kral en temizi alicida sen gonderende sen :) inan 0 risk

TotheMOON

Yeni üye
Ben uçakla götürdüm hiç bı sıkıntı olmadı, garlarda xrayler sadece metale karşı uyarı veriyor kanka xrayden dolayı hiç bir şey olmaz ben boxerin içine koymustum iyice sarıp :d

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********