White Widow & Master Kush **Güncel** Hasat: Master Kush: 98 gr , White Widow : 240g

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Kanka konunu hayretle heyecan ile defalarca kez inceledim okudum. Yani ne bi sıkıntı olmuş ne bi stres oluşmuş. Yani enteresan ama müthiş bi sezon geçirmişsin imrendim yemin olsun. Hele biz 5 ml an gübre veriyoruz bitki kendinden geçiyorken sen 10-12 ml sulama başına gübre diyorsun. Müthiş gerçekten ellerine emeklerine sağlık kanka. Diyecek hiç bişey yok :D ağzım açık bakıyorum fotoğraflara

Icarus

Kıdemli Üye
Kanka konuyu tekrar tekrar okudum, anlayamadıgım kısımlar var. kullandığın bütün gübreleri ve kullanım şeklini net bi sekilde özet geçebilirmisin
AN Gübrelerim Sensi Grow AB - Sensi Bloom AB ph perfect yan besinler B52-Bud ignitor - Bud Candy - Big Bud - Overdrive

Sulama yapacağım zaman önce yan besinler sonra a önce sonra b olarak sensi atıyorum . 5 hafta sensi grow sonra çiçeklenme başlayınca sensi bloom

Icarus

Kıdemli Üye
Kanka konunu hayretle heyecan ile defalarca kez inceledim okudum. Yani ne bi sıkıntı olmuş ne bi stres oluşmuş. Yani enteresan ama müthiş bi sezon geçirmişsin imrendim yemin olsun. Hele biz 5 ml an gübre veriyoruz bitki kendinden geçiyorken sen 10-12 ml sulama başına gübre diyorsun. Müthiş gerçekten ellerine emeklerine sağlık kanka. Diyecek hiç bişey yok :D ağzım açık bakıyorum fotoğraflara

Ben bitkiye göre ilerledim. Son haftalarda belki 30ml ana besin 15 ml yan besin bile kabul ederdi bitkiler cesaret edemedim. Başlarda hata olarak ph ayarlamadım oralarda stres yaşadım birde erikli damacana su kullanmıştım onuda geç olmadan dinlendirilmiş çeşme suyuna çevirmem işe yaradı . Işık en tepede olmasana rağmen white widowun alt dallarının alt sömekleri bile sertti. MAster kush için bunu söyleyemeyeceğim ışık mesafesi konusunda eksikler yaşadı.

Son düzenleme:

Icarus

Kıdemli Üye
Kavanozlara alalı 13 gün oldu . İçlerinde Boveda nem regülatörü var %58 8gr olanlardan. Hasattan beri white widow içiyordum her içişimde alıp götürüyor başka bir sigara gerçekten . Her gün aynı sigara ama hep farklı güzel kafa . Kokusu süper oldu tadını henüz adlandıramıyorum .
Son 3 gündür master kush içiyorum yatmadan önce belki ww ile kapatıyorum. Fakat şuan master kushda çok fresh bir sigara olmuş. Tam gündüz sigarası içiyorsun gözlerin herşeyin açık neşen keyfin yerinde enerjiksin. Ww öyle değil ww farklı şekilde dolu yaşatıyor.

Ben ilk growumdan güzel dersler çıkardım. Hasat beklediğimden fazla oldu. Kafası hayal ettiğimden bir tık üstü oldu. 16-17 senelik müptezel hayatıma farklı bir iz bıraktılar. Ekipman ve ortam uyumu önemli. Gübrelerin bence makul oranda etkisi var. çok az gübreyle bile güzel makul hasatlar alınabilir. Bu maceramdan önce çok uzun süre burayı takip etmiştim yeşiloda ve burası baya kaynak oldu bana.

Bütün konuyu okuyup bu growumla ilgili sorusu olanlara mutlaka dönüş yaparım görüşmek üzere .. Dumanınız bol olsun

SntAlbSans

Yeni üye
Kanka merhaba. Baştan sona sanırım 2 defa okudum. Bende tohumu, toprağı, gübreleri ve ışığı vs sipariş etrim bekliyorum. Sana sormak istediğim birşey var, ya atladım ya da görmedim kusuruma bakma. Big bud ve bud candy yi ne zaman kullanmaya başladın?

Icarus

Kıdemli Üye
Kanka merhaba. Baştan sona sanırım 2 defa okudum. Bende tohumu, toprağı, gübreleri ve ışığı vs sipariş etrim bekliyorum. Sana sormak istediğim birşey var, ya atladım ya da görmedim kusuruma bakma. Big bud ve bud candy yi ne zaman kullanmaya başladın?
Güzel zevkli growlar diliyorum dostum . Big bud çiçeklenmenin 2.haftasında verdim. Bud candy çiçeklenmeye girdikten itibaren son haftaya kadar kullandım.

Icarus

Kıdemli Üye
Sömeklerin güncel durumu kavanozda 8g nem reg. ile saklanıyorlar.

Hoca666

Müptezel
Kanka rabbitin konusunda konusmustuk. Ben de ww auto gidiyom su an. Ww yi secme nedenim sativa olmasi. Kendimi biliyom. Kinayi bol bulunca gotune surenlerdenim. Bunu gunduz icmemem mumkun degil. O yuzden enerjik olmasi lazim. Simdi bu ww yari sativa. Senin deneyimin ne oldu. Mal mal bakmak istemiyom etrafa :))

Icarus

Kıdemli Üye
Kanka rabbitin konusunda konusmustuk. Ben de ww auto gidiyom su an. Ww yi secme nedenim sativa olmasi. Kendimi biliyom. Kinayi bol bulunca gotune surenlerdenim. Bunu gunduz icmemem mumkun degil. O yuzden enerjik olmasi lazim. Simdi bu ww yari sativa. Senin deneyimin ne oldu. Mal mal bakmak istemiyom etrafa :))

Dostum mal mal baktırmıyor ama oturursan oturtur kalkarsan eğlendirir :D haftasonları gündüz içiyorum ama yinede farklı kafadasın içeyim bir sigara ayak üstü zor oluyor :) Ben şuan tekrardan ww yapsam mı diye düşünoyrum gerisini sen düşün :))

Cengoxl

Kıdemli Üye
Kavanozlara alalı 13 gün oldu . İçlerinde Boveda nem regülatörü var %58 8gr olanlardan. Hasattan beri white widow içiyordum her içişimde alıp götürüyor başka bir sigara gerçekten . Her gün aynı sigara ama hep farklı güzel kafa . Kokusu süper oldu tadını henüz adlandıramıyorum .
Son 3 gündür master kush içiyorum yatmadan önce belki ww ile kapatıyorum. Fakat şuan master kushda çok fresh bir sigara olmuş. Tam gündüz sigarası içiyorsun gözlerin herşeyin açık neşen keyfin yerinde enerjiksin. Ww öyle değil ww farklı şekilde dolu yaşatıyor.

Ben ilk growumdan güzel dersler çıkardım. Hasat beklediğimden fazla oldu. Kafası hayal ettiğimden bir tık üstü oldu. 16-17 senelik müptezel hayatıma farklı bir iz bıraktılar. Ekipman ve ortam uyumu önemli. Gübrelerin bence makul oranda etkisi var. çok az gübreyle bile güzel makul hasatlar alınabilir. Bu maceramdan önce çok uzun süre burayı takip etmiştim yeşiloda ve burası baya kaynak oldu bana.

Bütün konuyu okuyup bu growumla ilgili sorusu olanlara mutlaka dönüş yaparım görüşmek üzere .. Dumanınız bol olsun
Dumanın bol olsun kardeşim
Benim white Widow kızlarım hakkında iki satır yorum yazarsan çok sevinirim
Screenshot_20201027-213211~2.png
Kızlar 40 günlük ışıkla ilgili bazı problemler yaşadım ilk haftalar! Kabinim 150*150*200 ebatlarında, sonradan bir çare bulup ışıkları reflektör yardımı ile çiçeklere odaklayınca iş çözüldü maalesef pek bir yardım alamadım dostlardan ama olsun ilk growumda sorunumu kendi başıma halletmek bana ayrı bir keyif verdi. Oldukça sağlıklı büyüyorlar ve renkleri harika koyu yeşil herhangi bir sıkıntı yok! Gübre ve sulama konusunda da artık kendime daha çok güveniyorum! Saygılar kanka

Icarus

Kıdemli Üye
brocum selamlar.. bende seni takip etmeye çalışıyorum bebeklerimde.. WW var bende de, şuan 19. gündeyim yukarıda alıntı yaptığım zamanında yani.. sen bu günlerde çiçek başına ne kadar sulama yapıyordun tahmini olarak belirtebilir misin? ben 250ml vereceğim birazdan 19. gündeyim

Bİtki başına 5 lt veriyordum o gübrelere calmag kullanma kullanacaksan eğer

Icarus

Kıdemli Üye
Dumanın bol olsun kardeşim
Benim white Widow kızlarım hakkında iki satır yorum yazarsan çok sevinirim
Ekli dosyayı görüntüle 3985
Kızlar 40 günlük ışıkla ilgili bazı problemler yaşadım ilk haftalar! Kabinim 150*150*200 ebatlarında, sonradan bir çare bulup ışıkları reflektör yardımı ile çiçeklere odaklayınca iş çözüldü maalesef pek bir yardım alamadım dostlardan ama olsun ilk growumda sorunumu kendi başıma halletmek bana ayrı bir keyif verdi. Oldukça sağlıklı büyüyorlar ve renkleri harika koyu yeşil herhangi bir sıkıntı yok! Gübre ve sulama konusunda da artık kendime daha çok güveniyorum! Saygılar kanka

Dostum nazar değmesin süper görünüyorlar . Ne yapıyorsan devam et . Termohigrometrenin odluğu saksıda yapraklar farklı görünüyor ışıktan doalyı mı ? Kaç litre saksılar ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha ****** ********* ***** hahahaha*****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ********* ********* ***** ****** hahahaha* **********
    +1
  • Q Qirve:
    ***** ***** ******* ** ** ****** *** ****** ** ******** ******* ***** **** **** * ******** ***** hahahaha* **** ***** hahahaha ********* ****** ******** ****** **** ***** ****** ******* ****** ********* ******** ******* ****** ****** ********** ********* ****** hahahaha* *** ***** ** **** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*** **** *** **** **** ******** ***** *** hahahaha* hahahaha hahahaha*** *** * ***** hahahaha** *** ***** hahahaha*** ***** ******* ******** ******* * ***** ****** ** ********** ****** ********** ***** ** *** ***** **** ****** ******
  • Q Qirve:
    ***** ***** ********** ****** ******* ********* ***** ** ****** ****** ********* ****** ******** ********** ****** ** ****** ****** ** *** hahahaha** ***** hahahaha******* hahahaha* hahahaha** *** hahahaha* ** ******** ***** ** *** ******** ** ***** hahahaha*** ***** ********* hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha* ***** ******** ******** ****** hahahaha ******* hahahaha ****** ****** hahahaha*** *** hahahaha**** ***** *** ******** ****** *** ***** hahahaha* **** *** ********** **** *** hahahaha**** *** hahahaha* ***** ****** *** ***** ** hahahaha* ***** ****** ****** ***** hahahaha** **** ***
    ***** ******** ******* ********** ****** ***** * ********* ********* hahahaha**** hahahaha** ***** ***** ********** ****** ******* ********* ***** ** ****** ****** ********* ****** ******** ********** ****** ** ****** ****** ** *** hahahaha** ***** hahahaha******* hahahaha* hahahaha** *** hahahaha* ** ******** ***** ** *** ******** ** ***** hahahaha*** ***** ********* hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha* ***** ******** ******** ****** hahahaha ******* hahahaha ****** ****** hahahaha*** *** hahahaha**** ***** *** ******** ****** *** ***** hahahaha* **** *** ********** **** *** hahahaha**** *** hahahaha* ***** ****** *** ***** ** hahahaha* ***** ****** ****** ***** hahahaha** **** ***
    ** ** ******** ********** *** ******** * ****** hahahaha***** ***** ****** ******
    * ** ******* *** ******* hahahaha** **** **
  • A Aklida:
    **** **** ***** ** *** ***** ********** *** *** ****** ******* ******* ***** ***** ******** ******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    **** ***** hahahaha *** ** **** ********* ***** **** hahahaha * ***** *** ** hahahaha***
  • Q Qirve:
    **** ********* ***** ******* **** ********** *** ** *** ********** *** ****** ******** ********* ******** * ******* ******** *** *** ********* ***** **
  • A Aklida:
    *** ** ******* ***** **** ******* ********* ******* ****** ***** ****** ****** ******** ***** *** ******* ***** ****
    * *** ******** * ** ******* **** hahahaha***** ***** ******* hahahaha***** hahahaha* *** ***** **** ********* ***** ******* **** ********** *** ** *** ********** *** ****** ******** ********* ******** * ******* ******** *** *** ********* ***** **
  • D despotdes:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ********** ******* ********** ******** hahahaha*******
    ***** ***** ****** ********* ***** ******* hahahaha ****** ****** hahahaha**** ********
    ***** ******* **** hahahaha ****** ****
  • Q Qirve:
  • A Aklida:
    *** ** ***** ****** **** ****** *** *** ** *** hahahaha ******** **********
    A Aklida: *** ** ***** ****** **** ****** *** *** ** *** hahahaha ******** **********