Ve çiçeklenme de 4. Haftaya girdik

bambro

Üye
Arkadaşlar çiçeklenmenin 4. Haftası başladı. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum. Şu an bio bizz Bloom, big bud uyguluyorum gübre olarak. Birde dün keçi boynuzu pekmezine başladım. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum. Not: 2 gün önce altta kalan sömeklerden topladım sonrası müthişti. Hasat beklentim 40 - 50 gr. Oda bana yeter :) @silas34

Son düzenleme:

ayenaxrg

Üye
Sen o kadar emek ver sonra biri gelsin güzel değil desin kanka thcler yeni başlamış kafa yaptimiki beleş cıgara balkondoor eline sağlık komşulara dikkat

bambro

Üye
Sen o kadar emek ver sonra biri gelsin güzel değil desin kanka thcler yeni başlamış kafa yaptimiki beleş cıgara balkondoor eline sağlık komşulara dikkat
Paşam güzel gönlüne göre olsun herşey. 40 yada 50 önemli değil maksat torbacıdan kurtulup en azından ne içtiğimi bilmek.

bambro

Üye
Hayırlı olsun kanka. Ama bir yoksunluk belirtisi var. Onu cuzersen duzeltirsen en az 50 alırsın. Belki istediği kadar güneş almıyor, belki bir besin maddesi eksikliği var. Markaları karistirdigin için bu ihtimal yüksek, şimdi gübreyi artırsan diğer maddeleri fazla aldığı için yakabilir o madde gine eksik kalır. Big bud yerine topmax kullanmaliydin demek istediğim. Belki sulamayı eksik veya fazla yapıyorsun. Bekli ph ayarlamiyorsun tam faydalanamaz gübre den. Belki cam ışık lumenini çok düşürüyor istediği renkleri alamıyor. Bunları bir araştır yanlış düşündüğünü düzelt sen daha iyi biliyorsun tanıyorsun çiçeğini. Bol hasatlar dilerim
Ağzına sağlık kanka. Ben bunun fan yapraklarını ve alttan gelen zayıf sömekleri baya Bi budadım. Top Max siparişi verdim. Top Max gelince Big Budu keseyim mi?

bambro

Üye
Paşam güzel gönlüne göre olsun herşey. 40 yada 50 önemli değil maksat torbacıdan kurtulup en azından ne içtiğimi bilmek.Kanka arkadaşıma içirdim söylemedim kendim yaptığımı,kaldı ki çocukluk arkadaşım ve 20 yıldır içiyoruz bu mereti. İnanılmaz relax ve hızlı Bi kafa verdi. Bende hayret ettim. Ama böyle :)

bambro

Üye
Bende çiçeklenme 4. Haftasındayım. Fishmix blom topmax tablosunun yarısını veriyorum haftada 2 sulamada. Gerekirse 3.sulamayı gübresiz yapıyorum. Çiçeklenmede ph 6-6.5 arasında ayarlıyorum. Big bud hakkında bilgim yok tavsiyen topmax basladiktan sonra verdiğin mikarı yarısını ver Big Budu. Tepkiye göre artırırsın yada bırakırsın. Tepesine 100 cop let ayarla direkt güneş almadığı zamanlar için ımkaan varsa. Rüzgar vurmuyorsa vantilatör de lazım. Dediğim gibi ortamını bilmiyorum. Ama ortam güzel görünüyor. Daha İyi değerlendirebilirsin. Sömekler normal ama fan yapraklarında bir cansizlik var. Ben yoruldum hayat diyor sanki
Kanka resimleri güncelledim. Seninkide balkon grow mu? Bi resmini görme şansım var mı? Bide bloomla fismix beraber olmaz dediler. O nedenle fishmixi vermiyorum.

szrlkrsii

Müptezel
kanka hasatı alana kadar şişer o sömekler elinden geldiği kadar müdahele etme bana ışık yetersizligi gibi geldi afiyet olsun yine de mis gibi kokuyo burdan :D

bambro

Üye
Sağlasın kanka. Kokusu gibi kafasında fena. Beni çol şaşırttı. Çorbaçılarda harcadığım yıllara yazık dedirtti. Bu arada balkonda full güneş alıyor.
kanka hasatı alana kadar şişer o sömekler elinden geldiği kadar müdahele etme bana ışık yetersizligi gibi geldi afiyet olsun yine de mis gibi kokuyo burdan :D
[/QUO

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ş ŞekerBank:
    **** hahahaha ******** ****** **** ****** ********** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******** *** * ****** ********* ****** ******** hahahaha ******** ****** **** ****** ********** *******
  • J JunkyheaD:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ********* ********** ******* **** hahahaha ******** ****** **** ****** ********** *******
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ******* ***** ****** hahahaha* ** ***** ****** ** ***** **** ***
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
    **** ** **** ** **
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • Night owl Night owl:
    **** **** *** ****** ******* ***** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl: