Valla bu hasat hiç gelmeycek gibi fikir ve yorumlarınız benim için değerli

joseredox

Yeni üye
Selam kankalar benim kızlar(2x blue dream)çiçeklenmeye gireli 6 biticek 7 hafta olucak bunlar ha bire büyüyo babacım ve pistillierin bir tanesinde dahi turunculaşma yok ne bitmez süreymiş harbiden sativa beklemek zor diye hybird bakıyorum ama bundan sonra indica seçicem büyük ihtimal beklemek hakkaten kanser ama yaprağına sadece parmağımı dokunduruyorum o 1 sanıyelik dokınusta bile öyle bi koku geçiyorki parmağımı koklarken kafam iyi oluyo gibi mk ::D Buraya biraz foto yüklüyroum daha öncede yükledim 1 2 haftad bir atıyorum sizce nedir durum hasata daha çok var diyecekniz biliyorum ne kadar çok ama sabrım kalmadı şaka bi yana yorum ve görüşleriniz cidden önemli herkese hayırlı hasatlar teşekkürler .

https://imgur.com/a/VXquXdL

https://imgur.com/a/4nab35N

Bu arada yaprak uçlarında çok hafif gübre yanığı izleri var o benim sınırım yani her hafta gübreyi artıtırak veriyorun ve bu yaprak ucunda gübre izleri çıkınca bitki tamam demek istiyor bu dozda gübre bana yeter diyor
Ve son hps ve grow led aynı anda açık kullandıgım ıcın ışık farklıkları ondan oluyor fotolarda
ve en son olarak mikroskop aldım bugun elimde olucek

reaL

Üye
Kanka bitkin güzel gözüküyor,işi çözmüşsün hasat zamanını tricomlara bakarak ayarla.
Alt sömeklerden tadım yapmanın zamanı gelmiş gibi :D

Yesil088

Üye
Cvp: Valla bu hasat hiç gelmeycek gibi fikir ve yorumlarınız benim için değerli

Hasat nasıl gelicek sence kada bi genel görünüm atsana bitkiyi merak ettim

joseredox

Yeni üye

reaL' Alıntı:
Kanka bitkin güzel gözüküyor,işi çözmüşsün hasat zamanını tricomlara bakarak ayarla.
Alt sömeklerden tadım yapmanın zamanı gelmiş gibi :D

dur kanka gözünü seveyim önünde ciğerci kedisi gibi duruyorum zaten ısırark yicem kendimi zor tutuyom :D

Narkotik' Alıntı:
Moruk Blue Dream çiçeklenmesi 55 60 gün sürüyor ortalama

biliyorum knka çok araştırarak aldım zaten ama bi 50 gün oludu olcak işte bu pistiller en ufak turunculaşma yok ona takıldım hani en azından artık bıraz baslamlıydı diye dusunuyorum

Yesil088' Alıntı:
Hasat nasıl gelicek sence kada bi genel görünüm atsana bitkiyi merak ettim

atıcam knka takipte kal

joseredox

Yeni üye

mammawasdead' Alıntı:
kanka evi çok kokutuyormu bende bir auto büyütücem kokunun odamdan çıkmama sı lazım

koku oluyoya ben kendi imknalarımla karbon filtre yaptım çöp teneksiyle bilgiğinmiz bu ayaktan basmalılar varya onlardan ve bir de 100luk hava girişi fanı 150likte çıkış tahliye fanı hiç koku istemiyorum diyosan filtre şart

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!