uzun yol için saklama önerisi

cannabis16

Ordinaryüs
benim taşıt içine bineceğim zaman kullandığım yöntem : suyun içinde eriyen efervesan tabletlar var ya , onların muhafaza edildiği uzun ince tüpleri oluyor..vakumlu kapak sistemi var piyasadaki tüm efervesan tabletlerin..hiçbir şekilde sorun çıkmadan taşıyorum o tüplerin içinde ,kimse de koku almıyor..

miskinkedi

Yeni üye
benim taşıt içine bineceğim zaman kullandığım yöntem : suyun içinde eriyen efervesan tabletlar var ya , onların muhafaza edildiği uzun ince tüpleri oluyor..vakumlu kapak sistemi var piyasadaki tüm efervesan tabletlerin..hiçbir şekilde sorun çıkmadan taşıyorum o tüplerin içinde ,kimse de koku almıyor..
Küpek alır ama değil mi kokuyu?

bafici

Üye
araç altına takılan mıknatıslı saklama kaplarının reklamı vardı geçenlerde instagramda, bir bak istersen

bafici

Üye
valla kanka insta da reklamı çıkıyor sürekli bende. üzerinde çok güçlü bir mıknatıs olan saklama kabı, eski tip süikast bombaları gibi yapıştırıyorlar arabanın altına. adını bilmiyorum tam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
  • M Marryhuana:
    ** *** ** hahahaha *** ***** * ***** ****** ** ******* ******* ******* ***** hahahaha*** *****
  • M Marryhuana:
    ** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • muadip muadip:
    ** ***** *** ***** **** *** **** *** ******** ********** **** ******* hahahaha**** ********** *** ***** *** ****** ** ******** hahahaha*** *** ** hahahaha *** ***** * ***** ****** ** ******* ******* ******* ***** hahahaha*** *****
  • H happyworld:
  • M Marryhuana:
    *** ******* ******** hahahahahahahaha **** ***
  • muadip muadip:
    ********* **** ***** **** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • H happyworld:
    * ***** **
  • muadip muadip:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** ******* **** ******** ******** **** **********
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
    M Marryhuana: ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **