Uzun arayışlar sonunda şans eseri LSD(Mİ)

Avare

Doktor
En az 2 hafta bekleyerek tam pul yapıştır kankam. Umarım herşey istediğin gibi olur...

istr

Ordinaryüs
takılmalık tavsiye olarak da bi bungalov veya kamp patlat knk, en kötüsünden bahçesinde ateş yakabileceğin bir ev, keyfine bakarsın on numara

Avare

Doktor
Kankam doktorun söylemesi bunları güç kaybına karşı az destekli olsun diye 105 ug olarak sürmüşler piyasaya ve kankamızın aldıkları resimden de görüldüğü üzere biraz hırpalanmış tahminim 60-70 arası bir dozda.
İyi muhafaza edilmiş bir pul aldığında ilk 1.5 -2 saati dengeyi de bozuyor. Uzanarak geçiriyorum çoğunlukla ilk 2 saati 4. Saatten erken de sigara kesinlikle yakmıyorum atmadan önce iki sigara sarıyorum birini önce içip pulu atıyorum böylelikle ilk başlangıçtaki inceden kasılmalara falan da iyi geliyor.

100 kesinlikle yeter ve doyurucu bir doz üzeri can sıkıcı olabilir ve aslaa asidi küçümseme ;)

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Biz o kafayla ehliyet sınavına girecek manitaya kamyonet sürdürdük, normalinden iyi sürdü valla, ama çok gece saati boş yolda tabii, sen yine kullanma
Kanka bunu ne baskasina onermeni ne de kendin tekrar etmeni tavsiye ederim. Lsd genelde oto pilotta yaptigin normal gelen seyleri manuele gecirir bildigin. Motor kabiliyetin kisitlanir. Basiniza bir sey gelmemis ama kesinlikle oyle bir risk almayin. Belirli bir dozdan sonra trafige yaya olarak cikmak bile inanilmaz tehlikeli

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kankam doktorun söylemesi bunları güç kaybına karşı az destekli olsun diye 105 ug olarak sürmüşler piyasaya ve kankamızın aldıkları resimden de görüldüğü üzere biraz hırpalanmış tahminim 60-70 arası bir dozda.
İyi muhafaza edilmiş bir pul aldığında ilk 1.5 -2 saati dengeyi de bozuyor. Uzanarak geçiriyorum çoğunlukla ilk 2 saati 4. Saatten erken de sigara kesinlikle yakmıyorum atmadan önce iki sigara sarıyorum birini önce içip pulu atıyorum böylelikle ilk başlangıçtaki inceden kasılmalara falan da iyi geliyor.

100 kesinlikle yeter ve doyurucu bir doz üzeri can sıkıcı olabilir ve aslaa asidi küçümseme ;)
Kanka sen dr seuss pullarindan 100 veya daha uzeri dozlarda asagi yukari kac saat ve nasil bir etki aliyorsun tam olarak anlatir misin? Yani halisunasyonlar olsun ruhsal ve zihinler degisimler olsun 100ug nasil etkiliyor seni? Ben onceden aldiklarimin dozunu tam bilmiyorum, sadece tahmin edebiliyorum. Dr seuss pullarindan kullandigimda ona gore ayarlamayi dusunuyorum.

Avare

Doktor
Kankam hazırlıkları tamamlayıp atıyorum pulu. Genelde gece 1 gibi falan atıyorum 15 dakika sonra yutuyorum pulu 1:45 gibi gelmeye başlıyor yüksek hissettiriyor biraz duygusal oluyorum. Meditasyon yapıyorum, tefekkür ediyorum, yanımda biri varsa felsefe yapıyoruz.
Görsel olarak detaylı baktığım herşeyin nefes aldığını görüyorum. Duvarlarda fraktal desenler renklerin parlak ve canlılığı bazı yüzeylerin ışık saçar gibi parlaması. İzlediğim film,dizi karakterlerinin sanki buluttan yahut likitten yapılmış gibi gözükmesi.
Şamanik bazı uygulamalar yapıyorum davul ve ağız kopuzu çalıyorum,ney üflüyorum.
Sabah saat 9 da zorla birşeyler yemeğe çalışırken hala belli belirsiz devam eden fraktal desenler oluyor öğlen 12 gibi görsel bir etki kalmıyor desem yeridir fakat o hissiyatı devam ediyor gün boyunca.

istr

Ordinaryüs
Kanka bunu ne baskasina onermeni ne de kendin tekrar etmeni tavsiye ederim. Lsd genelde oto pilotta yaptigin normal gelen seyleri manuele gecirir bildigin. Motor kabiliyetin kisitlanir. Basiniza bir sey gelmemis ama kesinlikle oyle bir risk almayin. Belirli bir dozdan sonra trafige yaya olarak cikmak bile inanilmaz tehlikeli
Kesinlikle kanka, ben yapmam şahsen tekrar, yolun çok aşırı boş olmasına va saatin de gecenin dibi olmasına güvenerek düz sahil yolunda dürüm yemeye çıktık viraj bile almadık sıkıntı yok :D ben sigaradan sonra bile araba sürmem

istr

Ordinaryüs
@Avare kankam buradan sorayım dedim, benim lsd geldi, pazar günü atıcam, geldiği jelatinin içinde duruyor, jelatini de kağıda sardım kenara koydum, uygun mudur kanka, ne dersin, nasıl muhafaza etmeliyim

Ü

Üye silindi 31432

Guest
@Avare kankam buradan sorayım dedim, benim lsd geldi, pazar günü atıcam, geldiği jelatinin içinde duruyor, jelatini de kağıda sardım kenara koydum, uygun mudur kanka, ne dersin, nasıl muhafaza etmeliyim
Kanka sar aluminyum folyoya koy kalin bi kitabin arasina tamamdir

Avare

Doktor
Kanka ben hava almayacak şekilde o jelatin ile kapatıp sonra da ışık almaması için kağıtla kaplayıp buz dolabında yumurta gözünde muhafaza ediyorum. Annem yarın akşam bende kalmazsa bende akşam atıcam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • istr istr:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ***** *** *** ******* **** *
    +1
  • istr istr:
  • istr istr:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener: