Uzun arayışlar sonunda şans eseri LSD(Mİ)

AlqoSt

Üye

Uzun zamandır denemek isteyip ulaşamadığım lsd yi şans eseri birinde buldum ama bu lsd mi dolandirildik mi belli değil.

Şuan için başımda bazı dertler var ev sahibi kiracı kavgaları diyelim kafam dolu kullanmak için uygun degilim sanırım. Doğrumudur ?

Hangi koşullarda saklamalıyım? Sigara poşetine sarıp muhurledim buzdolabinda duruyor şuan.

Ve kullandigimda yanima çagirabileceğim kimse yok bana ne tavsiye edersiniz ??

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka dr seuss bulmussun temizinden. Umarim sana gelene kadar duzgun muhafaza edilmistir de bos cikmaz. Dertlerin ne kadar onemli olduguna bagli olarak yapabilirsin kanka, tamamen sana bagli. Buzdolabina koymana gerek yok, fotograftakini iyice katla bi kitap arasina koy, cok sicak gormesin yeter.

yanina cagirabilecegin kimse yoksa kesinlikle 1 puldan fazla kullanma.

Almora

Kıdemli Üye
kaç ug bunlar bılıyormusun, ilk denemense yarım pul dene
bad tribe girersen yanında biri olmak zorunda o yüzden gerek yok

AlqoSt

Üye
Kanka dr seuss bulmussun temizinden. Umarim sana gelene kadar duzgun muhafaza edilmistir de bos cikmaz. Dertlerin ne kadar onemli olduguna bagli olarak yapabilirsin kanka, tamamen sana bagli. Buzdolabina koymana gerek yok, fotograftakini iyice katla bi kitap arasina koy, cok sicak gormesin yeter.

yanina cagirabilecegin kimse yoksa kesinlikle 1 puldan fazla kullanma.
Arac kullanmak sikinti diyorlar tek basina evde de daralirim ben nasi bi ortam yaraticam bilmiyorum

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Arac kullanmak sikinti diyorlar tek basina evde de daralirim ben nasi bi ortam yaraticam bilmiyorum
Kanka disariya cikmak yaya olarak bile tehlikeli. Ama anlattigindan anladigim kadariyla yaninda guvendigin seni rahatlatan biri olmasi sart

o pullar 100 ug ama baya eskimiş gibi duruyor umarım iyi muhafaza edilmiştir yarım yemene gerek yok sakin kargaşa olmayan rahat hissettiğin yerde ve insanlarla tam yap 100 ug ideal ilk seferler için pek tatmin etmez yarısı

Almora

Kıdemli Üye
bilmediğin bir şeyi hiç bir zaman yüksek seviyede baslama al yarım, yarımdada vurucak vücudun ilk deneyimi cünkü

payotex

Yeni üye
Doğrudur kankam çok bilgim yok
kankam eğer kullanmadıysan her türlü bilgiyi ve kısmen yasıcaklarını anlatabşlirim benşmde ilk kullanımım dr seuss 100 ug olmustu 100 ug olduğuna aldanma %99 saflık oranına sahip bir pul dikkatli ve güvenli kullanmakta fayda var burdaki yazanların çoğunun lsd den anlamadığına eminim 5 10 kişi gördüm bilgili eğer kullanmadıysan bilgilendirebilirim

AlqoSt

Üye
kankam eğer kullanmadıysan her türlü bilgiyi ve kısmen yasıcaklarını anlatabşlirim benşmde ilk kullanımım dr seuss 100 ug olmustu 100 ug olduğuna aldanma %99 saflık oranına sahip bir pul dikkatli ve güvenli kullanmakta fayda var burdaki yazanların çoğunun lsd den anlamadığına eminim 5 10 kişi gördüm bilgili eğer kullanmadıysan bilgilendirebilirim
Yarım pul yapıştırdım o gün ama pek bir etki goremedim gelen giden olmayınca bol bol sigara içtim en fazla elde ayakta uyuşma ve anlamsızca gülme isteği oldu biraz o kadar

AlqoSt

Üye
2 hafta sonra tam pul deniycem olmazsa bi 2 hafta sonra son kurşun 1.5 pul denerim elimdekiler bitiyor bidahada bulurmuyuz nasip artık

AlqoSt

Üye
1 hafta once ex kıymıştım 2.3 gunde birde lilika kayıyorum lsd nin etki etmemesine sebep olur mu acaba veya saklanma koşulu yuzunden mi bilmiyorum bulmuşken 3 tane almistim parasından değilde etkilerini deneyimlesem iyi olacaktı bidaha zor ulaşırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • kkush kkush:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha
  • kkush kkush:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ******* ******* hahahaha**** ******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha*** **** hahahaha*******
  • G ganjasevdalısı:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** *** **** ********** ******* ****** ******* **** ***** ********* ********** ***
  • kkush kkush:
    ******** *** **** ********** ******* ****** ******* **** ***** ********* ********** ***
    +1
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** *** ***** **** *** hahahaha* ******* ****** *** ***** ********** ****** ******* hahahaha ** ****** ********* *** hahahaha*** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ****** **** **** ***** ***** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ****** hahahaha ******* ********** ** **** ********* ***** ********
  • kkush kkush:
    **** ** ******* *** ** hahahaha* ********** ******** *** ***** **** *** hahahaha* ******* ****** *** ***** ********** ****** ******* hahahaha ** ****** ********* *** *********
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ****** hahahaha ******* ********** ** **** ********* ***** ******** *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** ******** ****** ******* **** **** ******* ***** ********* **** ******** ******* **********
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ****** hahahaha ******* ********** ** **** ********* ***** ******** ***** *** **** ******* ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ***** ****** hahahaha ******** ****** ** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ******* ******* *** ****** **** ******* *** hahahaha* ***** ****** ***** *** ******* **** ***** ***** ******* ****** ** **** ******* ****** hahahaha ******* ********** ** **** ********* ***** ********
  • G ganjasevdalısı:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** *** hahahaha ***** ****** hahahaha*
    Ü Üfürükçü gargamel: ****** *** hahahaha ***** ****** hahahaha*