Uzmanlardan yardım lütfen

Oziii

Yeni üye
arkadaşlar 2 gündür erkek çıkan çiçeklerimi söküp attıktan bir boşluğa düştüm ben bende değildim.bir dostum bir saksı verdi saksının içinde 3 tane çiçeğimiz var .dışarda yetiştirmiş saksıda kırmızı toprak var nasıl ayırmalıyım ayırırken nelere dikkat etmeliyimWhatsApp Image 2021-01-10 at 16.04.35.jpeg

bunları sorunsuz ayırman çok zor , söküp geri yerleştireceksin başka yolu yok. birbirlerinin köklerine de dolanmış olabilirler iyice sıkıntılı hale gelir toparlanmaları.

Ah be güzel kardeşim bir kıfayefeti aynı anda iki kişi giyebilir mi?
Toprağın nemli olduğu zamanda (ıslak ya da kuru olmamasına dikkat et) iki bitkiyi tek elinle kavrayarak ya da bir kişi yardımıyla saksıyı ters çevirip bitkileri saksıdan çıkar. Sonra onları güzelce köklerine zarar vermeden ayırmaya çalış.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Brocum assagi tükürsen sakal yukari tükürsen bıyık, üçünden birinin erkek çıkma ihtimalini düşündükçe iş dahada sıkıntılı bir hal alıyor sonrasında uzulmemen adına bu saksidaki kardeşlere çok bel baglamamani öneririm hadi diyelim aldın ucunu ayrı saksıya birisi dahi erkek çıksa diğer bitkilerin hermaya dönme ihtimali çok yüksek..ne diyim bilemedim güzel sonuclar görürsün inşallah.

B

burak35

Guest
dostum yapacağın en iyi şey 2 sini imha edip 1 ile yola devam etmek yada kovayı doldur su ile bitkilerini çıkar toprağını yavaş yavaş batir çıkar kovaya kökler serbest kalana kadar topraktan ayrilana kadar devam et ufak defek kopmalar illaki olucak fakat çok büyük hasar vermedikçe köklerine kendilerini toparlayacaklar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
  • kkush kkush:
    **** ********* ********* ******* ******** ******* hahahahahahahaha******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ******* ****** ********* ****** ** **** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** hahahaha** **** ********* ********* ******* ******** ******* *******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ****** * ***** hahahaha* ***** hahahaha**
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • L lityum:
    ***** **** ****** ********* **** ***** ******** *** ****** *** ***** ******** ********** ** ******** ** ******** ******* **** *** ******** ******* ******** **** *** ****** ****** ***** **** hahahaha hahahaha* ********** ****** hahahaha* ***** ***** ** ********** hahahaha*
  • L lityum:
    hahahaha*** ******** ***** ** hahahaha** *** * ********
    ******* * ***** *** ******** *** ********* ******* *

• kkush kkush:
    hahahaha**** ** ********** ***** ****** hahahaha ******** ****** ***** ***** *** **** hahahaha *** hahahahahahahaha**** ******** ***** ** hahahaha** *** * ********
  • kkush kkush:
    *** * ***** **** ***** ******* ****** ******* hahahaha*** * ***** *** ******** *** ********* ******* *
    +1
  • L lityum:
    ******* ****** ********** hahahaha* ********* *******
  • L lityum:
    * ****** **** hahahaha
  • L lityum:
    ****** hahahaha ******** ********* ***** ********** hahahaha ******* *********
  • kkush kkush:
    ******* ***** ********** hahahaha***** ***** ****** ****** hahahaha****** ****** ********** hahahaha* ********* *******
  • W wickedstick:
    ********* ****** ***** *** *** **** ** ***** ******* ********** **** ****** ********* **********
  • kkush kkush:
    *** ***** ****** hahahaha* *** hahahaha***** ********** ***** ******* ******** ******
  • kkush kkush:
    ******* ******* **** ****** ***** hahahaha** ********
  • W wickedstick:
    +2
    hahahaha** *****
  • L lityum:
    +1
  • kkush kkush:
    *** hahahaha**** ******* ***** hahahaha* ******** ******* hahahaha ******** ********** ** ******** ********** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ** ****** *** ******* hahahaha ***** hahahaha**** ****** ******** *** hahahaha
  • kkush kkush:
    ***** ********** ******** **** **** hahahaha ** *******
  • kkush kkush:
    hahahaha ******* hahahaha** hahahaha**
    kkush kkush: hahahaha ******* hahahaha** hahahaha**