Ustalar bi göz atın ilk göz ağrıma 12 gün topraktan çıkalı Blue dream auto 60 w cfl altında ışık 24/0 sanki biraz yavaş büyüyr gibime geldi

Aemili31

Müptezel
Kanka böyle bir uygulamayı ilk defa sende görüyorum şaşkınlığımı maruz gör :D ilerleyen zamanlarda sigaranın toksini toprağına haliyle kızına zarar verir mi biliyor musun?

Blaze

Yeni üye
Evet 2 haftalık köfteciler vardı söktüm attım ama köftecilerde hemen hemen bunun kadar büyümüştü fark yok yani

Bitki sağlıklı görünüyor fakat nacizane deneyimimden biliyorum blue dream auto hızlı bir bitki 12 günlükken bundan daha büyük olur normal şartlarda. Işığın yetersiz kalmış olabilir bütçeni bilmiyorum fakat elini taşın altına koymuşken büyüme gübresi edinmeni öneririm brocum. Blue Dream toleranslıdır adamı yormaz. Bol hasatlar...

Son düzenleme:
Bitki sağlıklı görünüyor fakat nacizane deneyiminden biliyorum blue dream auto hızlı bir bitki 12 günlükken bundan daha büyük olur normal şartlarda. Işığın yetersiz kalmış olabilir bütçeni bilmiyorum fakat elini taşın altına koymuşken büyüme gübresi edinmeni öneririm brocum. Blue Dream toleranslıdır adamı yormaz. Bol hasatlar...
Çok teşekkür ederim knk o yüzden blue dream auto seçtim zaten güzel bitki ışık işini bu hafta artıracam ama yanında 2 aylık köfteci var 12 12 aldım nasıl olacak bilmiyom

Blaze

Yeni üye
Çok teşekkür ederim knk o yüzden blue dream auto seçtim zaten güzel bitki ışık işini bu hafta artıracam ama yanında 2 aylık köfteci var 12 12 aldım nasıl olacak bilmiyom
Grow ortamını görmeden fikir vermek doğru olmaz. Blackout perdeyle de çözülebilir ama hergün bu duruma katlanmak lazım veya çift sistem yaparsın o da maliyetli olur maalesef

Grow ortamını görmeden fikir vermek doğru olmaz. Blackout perdeyle de çözülebilir ama hergün bu duruma katlanmak lazım veya çift sistem yaparsın o da maliyetli olur maalesef
Hiç sorma knk sökmeyede kıyamiyom efsane güzel gelişti bide çalşyom zaman skntısı oluyor bakalım nasıl yapacam

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T tayfurishere: ******* ****** **********