Ucuz yollu damlama sistemi yapabilirmiyiz ?

Mami10

Yeni üye
Kankalar köye ekicem kendime kadar 15 kök filan fakat git gel yapıcam bakımı icin bitkilere sıcak havalarda her 2 günde gitmek zorunda kalcagmı biliyorum bunun için bi formul vs varmı damacanalara ayyakkabi bagcigi vs gibi türetelim bu secenekleri fikri olan varmı

HowHigh

Yeni üye
Damlama sistemi kurabilirsen çok rahat edersin kanka. 15 kök olayı biraz fazla dikkat çekmez mi? 5/6/7 kök ideal gibi sanki.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
en basit damlama sistemi alabildğin kadar büyük 20 litrelik yada 30 litrelik damacana yada kova.  ve eczaneden serum lastiği ve serum verilirkenki az az veriyor ya o aparttandan....damla damla damlayacak yani..o zaman sıkıntın kalmaz ..sadece haftalık gidip doldursan  yeter damacanayı.

r3b3l

Yeni üye
Cvp: Ucuz yollu damlama sistemi yapabilirmiyiz ?

player' Alıntı:
en basit damlama sistemi alabildğin kadar büyük 20 litrelik yada 30 litrelik damacana yada kova.  ve eczaneden serum lastiği ve serum verilirkenki az az veriyor ya o aparttandan....damla damla damlayacak yani..o zaman sıkıntın kalmaz ..sadece haftalık gidip doldursan  yeter damacanayı.

Kanka bir örneği falan var mı şimdi evde yetiştirmeye başlayacam ev ortamı ana baba bile anlamasın die parfüm boca ederek dolaşıyoruz :),benim gibi gizli müftezel için nimet kabini trim yada lst yapmak İçin anca kullanacağım dolabı açarım evde tahta dolapta led ile yetiştirmek istiyorum.

Mami10

Yeni üye

HowHigh' Alıntı:
Damlama sistemi kurabilirsen çok rahat edersin kanka. 15 kök olayı biraz fazla dikkat çekmez mi? 5/6/7 kök ideal gibi sanki.

Hocam cok tesekkur ederim cok yardimci oldun super fikir

Mami10

Yeni üye

player' Alıntı:

Cansın senn ben neden bunu dusunemedim cok teşekkur ederim çok sağol :)))

HowHigh' Alıntı:

Kanka 5 6 kök yetmio bu yaz 7 kök  yaptım gerci esime dostumada cok guzellik yaptım ama su an nerdeyse sgram bitti  15 kök yapicam oda köyde kavanozlucam orda her bittiginde gidip bi kavanoz alicam 15 kök bana tam idael kardesm :))

S

silas

Guest
direk güneş ışığını almayan, buharlaşmanın az olduğu sulak yerler seç. Aağaçlar güneşi kapatıyo olsa dahi sorun değil o ışık açık havada bitkiye yeter.

yosemite

Yeni üye
AliExpress'te bunu buldum, iş görür 

https://www.aliexpress.com/item/32692649104/32692649104.html

Ü

Üye silindi 2874

Guest

Mami10' Alıntı:
player' Alıntı:

Cansın senn ben neden bunu dusunemedim cok teşekkur ederim çok sağol :)))

S. A ne yaptın kardeş konu eskimiş bayada damlama sistemi ile ilgili neye karar verdin geliştirdin mi fikri

Ü

Üye silindi 2874

Guest

yosemite' Alıntı:
AliExpress'te bunu buldum, iş görür 

https://www.aliexpress.com/item/32692649104/32692649104.html

Kanka bunu nasıl kullanacağız anlamadm ben... Nereye takıp nasıl kullanmam lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    hahahaha**
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********** ********* **** ******** ********** hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** hahahaha** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • O Ogkushh07:
    hahahaha*****
  • O Ogkushh07:
    hahahaha**
  • O Ogkushh07:
    *** ** *** hahahaha**** *** ** ********* ****** ****** hahahaha*
  • O Ogkushh07:
    ** hahahaha* hahahaha **** ****** ***
  • O Ogkushh07:
  • E Emre77:
    ****** ***** ******* ********** ******** **** ***** ****** ******** ***** hahahaha*** ******** ***** ******** ****** ****** ** ********
  • E Emre77:
    ***** ****** hahahaha ******* ***** ****** ** *******
  • E Emre77:
    ******** hahahaha hahahaha***
    E Emre77: ******** hahahaha hahahaha***