Trip stopper veya trip killer

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Arkadaşlar trip stopper veya trip killer diye bir deneyim hafifletici, deneyim durdurucu diye bir ilaç var Türkiye ye girmesi sorunlu bir arkadaş mı kendileri veya Türkiye içi başka bir isimle satılma imkanı var mı veya etken maddeleri nedir, nasıl temin edebilirim.

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Arkadaşlar trip stopper veya trip killer diye bir deneyim hafifletici, deneyim durdurucu diye bir ilaç var Türkiye ye girmesi sorunlu bir arkadaş mı kendileri veya Türkiye içi başka bir isimle satılma imkanı var mı veya etken maddeleri nedir, nasıl temin edebilirim.
Kanka eger lsd icin diyorsan benzolar isini gorecektir. Xanax vs

Ü

Üye silindi 31432

Guest
@1saatoldukafasigelmedi yok kanka mushroom için düşünüyorum.
Birde benzolar hakkında biraz daha açarmısın konuyu belki LSD kullanacak ve ya kullanan arkadaşlar için lazım olur
Benzolar mantar tribini de oldurur kanka bunu diyerek baslayayim. Ama kesinlikle kullanimini onermem. Hele max 8 saat surecek bir trip icin bu riski almanin bir geregini gormuyorum.

Benzolarin bagimlilik yapici ozellikleri ve diger zararlarini dusununce kar/zarar acisindan cok da mantikli degil. Hatri sayilir derecede yuksek dozlar (ornegin LSD icin 400-500ug uzeri) almadigin surece yaninda bulundurmani tavsiye etmem. Evet bad trip asiri tatsiz bir sey ama benzo bagimliligi cok cok cok daha tatsiz. Bazen bad trip tam olarak ihtiyacin olan seydir unutma.

Yaninda benzo bulundurmayi dusunuyorsan yaninda kesinlikle bir trip sitter olmali ve kullanip kullanmayacagina o karar vermeli. Eger kendine veya baskalarina zarar verme raddesine gelmediysen benzo kullanmanin bir anlami yok. Otur bad tribini yasa, hepsi gececek. Hatta belki sonunda cok onemli bir ders bile alirsin.

Ayrica genel olarak psychedelic kullanmadan once kullanacagin her ne ise onun uzerine detayli arastirma yapip, kullanmanin senin icin dogru bir karar olup olmadigindan emin olmalisin. Her zaman kendi arastirmani yapmani siddetle tavsiye ederim. Reddit ve erowid yardimcin olacaktir.

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
@1saatoldukafasigelmedi teşekkür ederim kanka bilgilendirme için. Kendim için istemiyorum ben bu tarz doğal psychedelic maddelerin bizlere çok fazla katkıda bulunup ne kadar kötü, bad trip yaşatsa dahi bir bildiğinin olup sana yol göstermeye çalıştığının farkındayım. Sonuç olarak kendi zihnimizin bize gösterdiği psychedelic etkiler diye düşünüyorum. Yanlışım var ise düzeltirseniz sevinirim.

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
@Roys kanka psychedelic kullanımını ben kafa bulmak için değil daha çok manevi ve felsefi boyutlarıyla ilgileniyorum. Ne olursa olsun trip-sitter olmadığı sürece kendine zarar verebilme ihtimalin var. Bu gibi durumlarda hastaneye gidip paket olmaktansa daha zararsız ise trip stopper kullanma taraftarıyım

Tommy vercetti

Müptezel
@Roys kanka psychedelic kullanımını ben kafa bulmak için değil daha çok manevi ve felsefi boyutlarıyla ilgileniyorum. Ne olursa olsun trip-sitter olmadığı sürece kendine zarar verebilme ihtimalin var. Bu gibi durumlarda hastaneye gidip paket olmaktansa daha zararsız ise trip stopper kullanma taraftarıyım
Yanina guvendigin dostunu al trip killera para vercegine :D ne hastane ne baska bisey gerek kalmaz

Tommy vercetti

Müptezel
@Roys Dostum düşüncene saygım sonsuz fakat dediğim gibi hem kendim için istemiyorum hem de gerek yeni başlıcak olan dostlarımıza, gerek bilgisi olmayan ve aktif olarak kullanan dostlarımız için güzel bir bilgilendirme olur.
Bende isin makarasindayim kanka tercih meselesi ben 150 ug den 4 tane ayni anda yapistirdim 15 16 saat full bad yasadim kafayi yiyodum :D

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
@Roys Burayı çorbacı platformu olarak değil de amacına uygun olarak hem bilgilendirme amaçlı, hemde sohbet amaçlı kullanımının daha doğru, uygun olucağını düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 37615

Guest
Asit e gereken saygıyı göstermezseniz gözünüzü çok farklı yerlerde açabilirsiniz :D dikkat edin. Ayrıca yanınıza süper bi trip sitter alsanız bile abartı bir dozda saçma hareketlerde bulunabilirsiniz. Gaza gelmeyin. trip sitterınız gücü size yeten biri olsun eğer alışık olmadığınız derece bir doz deneyecekseniz fakat 100-200ug tek pulda öyle bir şey yaşama olasılığınız bence çok düşük. Trip nasıl olursa olsun duraksayıp nefes egzersizi yapabilecek her şeyden kendinizi soyutlayabilecek, kendi kendinizi chillendirebilecek kafa yapısında olmalısınız.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********