Tohumlamış esrar kafa yaparmı.?

Growcannabis

Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki baya bir zamandır sizlerle bilgi paylaşıyorum bildiğiniz kimi benim bir tane ak47 bitkim vardı. bu bitki son haftasında tohum yaptı. Artık kesim zamanı geldiği için bitkiyi kesip kabinden astım. bitkinin bir dalını mikro da kurutarak içtim, hiç bir kafası yok belkide sorun mikroda kurumasındandır. bilmiyorum ama bildiğim hiç kafa yok yalnız CBD. İlk defa bitki büyüttüm oda böyle oldu... Hiç sigara içmediyim için bu bitkiyi yalnız mutfakda kullanacam.A4DEB601-B238-4A9E-A1EE-B4637A9C561D.jpeg

S

silas

Guest
Tohumlanmışta kafa yapar ama normale göre yarı yarıya diyeyim. Mikro dalga sigaranın kafasını öldürüyor. Kuruttuktan sonra tekrar dene sigarayı.

Zmn123

Üye
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki baya bir zamandır sizlerle bilgi paylaşıyorum bildiğiniz kimi benim bir tane ak47 bitkim vardı. bu bitki son haftasında tohum yaptı. Artık kesim zamanı geldiği için bitkiyi kesip kabinden astım. bitkinin bir dalını mikro da kurutarak içtim, hiç bir kafası yok belkide sorun mikroda kurumasındandır. bilmiyorum ama bildiğim hiç kafa yok yalnız CBD. İlk defa bitki büyüttüm oda böyle oldu... Hiç sigara içmediyim için bu bitkiyi yalnız mutfakda kullanacam.Ekli dosyayı görüntüle 3557
Sana ne dedim sigaraya hergun su verilmez kafasini oldurur sen dedin ole.yapiyorlar

Growcannabis

Kıdemli Üye
Problemin tohum ya da mikro dalga degil bence.
ne tohumlu zehir sigaralar ictim.
Tava da tost makinesinde kaloriferde pc kasasinda her yerde sigara kurutup ictim diyebilirim.sigara iyiyse kafaya girer bir miktar depresif olur kafasi.
Heh normal şartlarda kurutursan tam verim alirsin.diger yollardan kurutursan verimin düşer,ama kafaya da girer.benim tecrübelerim böyle.gecmiş olsun.
İlk deneydi kanka, ben bir defa esrar içdim şimdiye kadar. Bu ikinci kezdi. İlk deneyim, ispanyadan gelmiş esrardı :D. Sonra kendim büyüteyim dedim buda böyle oldu. En son haftalarda banans oldu. Şimdi 10 gün gözleyib bir bakacağım olmazsa artık yapacağ bir şey yokur :( Daha iki bitkim var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • higthead higthead:
    ** ***** ******* * ***** ***** ****** ***** *** ***** ****** ******* ******* ******** *** ***** *****
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco: