TOHUM SEÇİMİ. YARDIM PLS

Bruno99

Yeni üye
auto tohum almayı düşünüyorum ama hangi çeşidini alsam karar vermedin erken hasat veren güzel bir tohum önerirmisiniz

Klakek

Üye
white widow tavsiye ederim hizli biten guzel bi genetik
Haziran 1 de patlattığım tohumun daha 20 günü var hasat etmeme hızlı bitmiyor bence ya da ben çok hata yaptım 20-4 ts1000 ışığım var ph ayarlayıp su veriyorum biobizz başlangıç paketi gübrelerimi takvime göre veriyorum hatta bir tık azını veriyorum sadece çadırım 70*70*160 sıcaklık sıkıntım var sponsordan karbon filtrem havalandırmam sponsordan bilmiyorum neden böyle oldu ışığa dokunmadan çiçeklenmeye kendi girdi tohumum auto ama kısa değil bence yaşadığım ilk ve tek tecrübem o yüzden iddaalı bir yaklaşımım olamaz sadece yaşadıklarımı aktardım

Klakek

Üye
auto tohum almayı düşünüyorum ama hangi çeşidini alsam karar vermedin erken hasat veren güzel bir tohum önerirmisiniz
Dostum sakın auto tohum alma autoyu aldığına pişman olacaksın genetiğin önemi yok hem aynı sürede yetiştireceksin hemde az alacaksın hasatını auto o yüzden mantıklı değil normal tohumda hata payın daha fazla benim hasatıma 20 gün var moralim bozuk açıkçası istediğim gibi olmadı eğer kafasıda olmazsa bu işe başlamadan son vericem zaten

Bruno99

Yeni üye
Haziran 1 de patlattığım tohumun daha 20 günü var hasat etmeme hızlı bitmiyor bence ya da ben çok hata yaptım 20-4 ts1000 ışığım var ph ayarlayıp su veriyorum biobizz başlangıç paketi gübrelerimi takvime göre veriyorum hatta bir tık azını veriyorum sadece çadırım 70*70*160 sıcaklık sıkıntım var sponsordan karbon filtrem havalandırmam sponsordan bilmiyorum neden böyle oldu ışığa dokunmadan çiçeklenmeye kendi girdi tohumum auto ama kısa değil bence yaşadığım ilk ve tek tecrübem o yüzden iddaalı bir yaklaşımım olamaz sadece yaşadıklarımı aktardım
bro auto tohum 7 haftada hasat veriyor haziran 1 de patlattıysan tohumuu senin tohum auto olmaya bilir belki ya benim düşüncem bu bende amatörüm

Klakek

Üye
bro auto tohum 7 haftada hasat veriyor haziran 1 de patlattıysan tohumuu senin tohum auto olmaya bilir belki ya benim düşüncem bu bende amatörüm
Diğer tohumlarda görücez dostum eğer öyle olduğunu bilsem ona göre eğitimleri uygulamaya çalışırdım auto olunca ellemedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • blackmambaa blackmambaa:
    ***** ********** **
  • blackmambaa blackmambaa:
    blackmambaa blackmambaa: ****** ********* **** ***** ********