THC vape

dayıcım57

Yeni üye
Selamin aleykum kankalar vendor paylaşmak yasak biliyorum ama THC vape temin edebilecek kanal nereden arastirmaliyim Türkiye de olup da temin edebilen varmı boşa kürek cekmiyim

istr

Ordinaryüs
2 çeşit vape denedim, bitanesi çorbacımdan bitanesi de darkwebden, darkwebdekini nasıl bulursun mechul kankam, reddit falan araştırsan bulursun bi şekil, ama kötü bir vape di, harmanlık bile gidermeyen cinsten,
2. denediğim corbacıdan gorilla glue içerikli bir vape di, işte o güzeldi, kafası vardı, ama yine bi sigara değildi. darkwebdekini boşuna aramamanı tavsiye ederim, el yapımı bildiğin. Diğerini de çevre yordamıyla arayışa girerek bulabilirsin knk, denk gelmeli yani darkweb üzerinden bulman zor onu.

Avare

Doktor
Kankam TG den kesinlikle alışveriş yapmanı önermiyorum şu sıralar iyice radara takılmış durumdalar. Sakata gelme ihtimali yüksek

Susamam

Yeni üye
Aslinda basit kanka, saticinin ismi olmasi yani gruptan alis veris yapan bir kac kisi varsa dolnadirci degil en azindan Ben iki üc vendor taniyorum burdan(yurtdisindan) Packwoods Vape yada Jungle Boys gibi vapeleri 40 dolara alip orda (Tr) 200 ile 500 arasi dollara satiyorlar asil dolandirclik bu bence:)
Nasıl gönderiyorlar

catastrophe

Yeni üye
Aslinda basit kanka, saticinin ismi olmasi yani gruptan alis veris yapan bir kac kisi varsa dolnadirci degil en azindan Ben iki üc vendor taniyorum burdan(yurtdisindan) Packwoods Vape yada Jungle Boys gibi vapeleri 40 dolara alip orda (Tr) 200 ile 500 arasi dollara satiyorlar asil dolandirclik bu bence:)
Kanka selam jungleboys’tan nasıl sipariş veriliyor

istr

Ordinaryüs
Kankalar tekrar tekrar söylüyorum vape normal sigaranızı tüttürebiliyosanız ihtiyacınız olan bişey değil, normal sigaradan çok çok çok daha dandik. Ayrıca daha geçen haftalarda kimyasal olanına denk gelip cappy pulpy' e döndüm, tavsiye etmiyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A active661:
  • A active661:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ***** ***** hahahaha** ******* *********
  • H Heisenberg01:
  • Mordecai Mordecai:
  • H Heisenberg01:
    +1
  • A active661:
    ***** ***** ******* **** ******* ********* ********** hahahaha****** ***** **** ***** ******** **** ****** *****
  • D despacito:
    ** ********* ********** **** ******* **** **** **** hahahaha******* ********* *** hahahaha *** ******* * ***** ******* *** ***** ********** ****** ***** *******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • Dr.Karbon Dr.Karbon:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • D despacito:
  • Mordecai Mordecai: