Teslimat Süresi deepweb markets

erenttorun

Yeni üye
Merhabalar.
Haziran ayında itibaren deepweb vendorlarından posta mektup alanlarınız varmı.
Wakikiden sipariş geçtim 35gün oldu ama yok erişemiyoruz.
Sizin teslimat sürelerinin ne kadar sürdü.
Keyfiniz daim olsun.

grower07

Üye
wakikiden satın almayın kankalar 3 ay önce sipariş verdim. bi ay sonra reship istedim ikiside gelmedi başka kanallara yönelin siparişiniz gelirsede yeşillendirin burayı. marmara bölgesine 2 haftada gelmesi lazım
Üzüldüm kanka! Umarım bu defa eline ulaşır! Ben işte yavaş yavaş posta kutusunu kontrol etmeye başladım bakalım 31 Temmuz yola çıktı 15 Eylüle kadar takip ederim gelmezse umudu keserim artık

Dread da en son 45 50 gunde paket alanlar vardi suan durumlar karisik turkiye icinde 20 gunde alanlar var kargosunu bu 60 gun umudu kesme bence

Organik

Kıdemli Üye
Arkadaşlar varmıdır vendor öneriniz bende wakikiden sipariş geçicektim fakat yorumlardan sonra bi geri adım attım diyebilirim.Güvenili ve kısa sürede teslimat sağlayan bi vendor şart oldu lütfen yakın zamanda alışveriş yapmış olan arkadaşlar bi destek atarlarsa konuya seviniriz :)

grower07

Üye
Arkadaşlar varmıdır vendor öneriniz bende wakikiden sipariş geçicektim fakat yorumlardan sonra bi geri adım attım diyebilirim.Güvenili ve kısa sürede teslimat sağlayan bi vendor şart oldu lütfen yakın zamanda alışveriş yapmış olan arkadaşlar bi destek atarlarsa konuya seviniriz :)
Kanka ben wakiki'den verdim sipariş 15 gün oldu! Bekle istersen beni 10 gün filan eğer benden olumlu dönüş gelirse foruma sen de verirsin sipariş

Organik

Kıdemli Üye
Kanka ben wakiki'den verdim sipariş 15 gün oldu! Bekle istersen beni 10 gün filan eğer benden olumlu dönüş gelirse foruma sen de verirsin sipariş

Kankam bende dun itibariyle wakikiden siparis gectim kargoya verdigini soyledi 3 ile 25 gun arasinda elinde olur dedi bakalim bekleyip gorucez dediginiz gibi isimi farkli kullandim daireyide suan bos bir daire vardi orayi gosterdim umarim elimize ulasir bekleyip gorucez

grower07

Üye
Kankam bende dun itibariyle wakikiden siparis gectim kargoya verdigini soyledi 3 ile 25 gun arasinda elinde olur dedi bakalim bekleyip gorucez dediginiz gibi isimi farkli kullandim daireyide suan bos bir daire vardi orayi gosterdim umarim elimize ulasir bekleyip gorucez
İyi yapmışsın kanka! Bakalım umarım gelir. Ben geleceğini tahmin ediyorum bakalım! Postacı umarım apartman genel posta kutusuna atar! Ben daire no yazmadım boş daire yoktu çünkü! Genel apartman no var sadece apartman girişi ayrı genel bir posta kutusu var onu takipteyim giriş çıkış

Jarvish

Yeni üye
yakın zamanda bende waikiki den almayı düşünüyorum takipteyim konuyu bu arada straightfromnl den almayın 2.5 ay oldu gelmedi yarısını alabildim zar zor

grower07

Üye
Direk kendi adıma eve sipariş verdim. Postacıyı tanıyorum ,başka birisi öyle bir mektubu elime vermeye kalksa almam zaten. Ara sıra geyik yapıyoruz abi kim mektup yazıyor diye .Eski sevgilim yengen duymasın diyorum. Kutuya at gelirse diyorum. Korkulacak bir şey yok . Mektubun gümrüğü olmaz. Posta kutusuna atıp gidiyor. Hiç biride kaybolmadı. Ben 5 li sipariş verdim hep.
Aynen kanka en iyisini yapmışsın! Ben de belki bundan sonra direk adres vereceğim çünkü dediğin gibi normal mektubun gümrük vs olayı yok birde lsd olduğu için koku vs yok yakalanma riski çok düşük. Bekliyorum şimdilik 20. gündeyim

Toska

Üye
Bende wakikiden 13.08 te siparişimi verdim , kargoya 16.08 te verildi yani kargoya verilmesinden bu yana geçen 6. gündeyim. 17-18 gün sonra yanı 7-8 eylül gibi elime ulaşacağını ümit ediyorum.

Ü

Üye silindi 180

Guest
Bende wakikiden 13.08 te siparişimi verdim , kargoya 16.08 te verildi yani kargoya verilmesinden bu yana geçen 6. gündeyim. 17-18 gün sonra yanı 7-8 eylül gibi elime ulaşacağını ümit ediyorum.
forumdan bi arkadaşımızın bugün 21. gününde wakiki postasini teslim almış dostum, ona göre hareket edelim ikimizde vakit hızlı geçer umarım

Ü

Üye silindi 2874

Guest
kankalar almanya hollanda dolaylarinda bu isi wickr uzerinden yapan saglam vendorlar var paylasim yasak mi deepweb disi??
wickr me paylaşşsan kanka denesek onlarda adrese gönderecek sonuçta.onlarda yurtdısından gelmıyor mu? Yeşillendirirsen sevinirim knk

Ü

Üye silindi 2874

Guest
wickr.me uygulamasında kimseye para göndermeyin beyler adamlar ağır dolandırıcı. bu sitede empire vendorları ve bilindik tanınan vendorlar dışındaki tavsiyelere önem göstermeyin..
ben amerikalı birisini buldum ama ingilizcem yok malesef . wickr me güven sagladı bana google translate falan sonra tam ne dedıklerını anlayamadım...isteyen olursa paylasabılırım .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    *** ** ***** ******* ********* ********** ***** ******* ******* ****** ** ****** ********* ***** ** ********* hahahaha* hahahaha* ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** hahahaha** ****** ******* ** **********
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha **** ****** ******** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******** hahahaha** ******** hahahaha* *******
    ******* ******* ** *** ******** ** **** ******* ******** **** hahahaha*** ****** ********* ****** **** ***** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha ********** ***** ********* hahahahahahahaha******* **** ****** ******** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** **** ***** ********* *** ****** ****** **** ********** ***** ***** ******* *** ** ***** ******* ********* ********** ***** ******* ******* ****** ** ****** ********* ***** ** ********* hahahaha* hahahaha* ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** hahahaha* ***** hahahaha *** ********* ********** *** **********
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha* *****
    **** ***** **** ********* ******* ****** ****** ********* ***** hahahaha** **** ********* ********** *********
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha***
    * ******* ***** ***** ******* ******** ******** *** hahahaha******* ****** ********** *** ***** ******** **********
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha***
    ********** ****** ***** hahahaha***
    +1
    ******* * ***** ****** ** ***** hahahaha**** * ***** **** ****** **
    TabldotLife TabldotLife: ****** **** ******** ********* ********