@Tc nargile abının gıtmesı benı derınden uzdu bu adam bıllgısıyle ogrettıklerıyle onemllı bır karakterdı ınsallah en kısa zamann da doner .TC NARGİLE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 20701

Guest
Neoldu nargile neden gitti ? Birinemi kızdı

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
nargile abi kısa süredir tanıyorum ama gerçekten bilgi ve birikimlerini paylaşıyordu onun bilgilerine ihtiyacımız var kısa sürede döner umarım

bilgili ve yardimsever bi vatandas
forumda bircok kisinin bilmedigi konularda bile fikri var bu nedenle bu abimiz elmas degerindedir kirli bilgileri duzeltebilmek ve noktayi koyabilmek adina diye dusunuyorum

İstanbul

Müptezel
insallah donersın abı . seviliyorsun . beklenıyorsun
Arkadaşın bilgisi ve bu forumda yardımcı olması göz ardı edilemez fakat bana göre biraz da çabuk parlayan ve bir o kadar da çabuk sönen bir piskolojisi var aynı ben kendisi kenevir aşığı benim gibi asla vaz gecmen eminim oda vazgecmeyecek sunuda belirteyim bu forumdan @silas gibi bir üye admin vs geçmemiştir beklentimde yok @silas kankadan haberdar olan varsa yoruma eklesin sağlığına duaciyim

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Arkadaşın bilgisi ve bu forumda yardımcı olması göz ardı edilemez fakat bana göre biraz da çabuk parlayan ve bir o kadar da çabuk sönen bir piskolojisi var aynı ben kendisi kenevir aşığı benim gibi asla vaz gecmen eminim oda vazgecmeyecek sunuda belirteyim bu forumdan @silas gibi bir üye admin vs geçmemiştir beklentimde yok @silas kankadan haberdar olan varsa yoruma eklesin sağlığına duaciyim
Silas da sevdiğim bir üyeydi.

Bunun yanı sıra Nargile abi bunu okuyorsan lütfen geri dön. Daha denizde kayıkta yetiştiricez ...

Bigbut

Müptezel
İyi hoşta adam 7-8 günlük bitkiye daha ikinci node çıkmamış gübre ver diyor :D Derin bilgilerle dolu bir abimizdi sanırsam
Bende öyle başlıyorum bitkilerimiz de ortada. Nargile boş adam değil.
Elinden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışan bir arkadaşımız.

İstanbul

Müptezel
Kayikta ekecegiz, cok kizdim gittim. Kayikta ekecegim. Eskisi kadar yorum yok artik benden.
Benim takildigim da sponsor işi neden bir tekele baglanirki bu kadar insan sorun çok.cozjm yok bekleyin bekleyin nereye kadar burada olanlar zaten sabırsız bir an önce dayaniyorlar gübre su bir an önce olsun diye neden burası da bir growdiaries gibi olmuyor olamıyor zaten ülkede sadece vergi veren modern köleyiz bırakın arkadaşlar burada sadece birbirimize yardımcı olalım gerekirse üyelik makul ücretle kayıtlı olsun her birimiz sponsar a.muhtac kalmayalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
    **** ** hahahaha ** ***** hahahaha ****** hahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    ******** ******** ******* **** ****** *** **** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha* * ******** ********** ******** ******* ****** ****** *****
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • B bluedream.an:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ** ********* *** ********* **** ******** ********** hahahaha** ****** ******* *** **** *** ***** ** *** ******** ***** hahahaha**** **** ** ******** ******* ****** ****** ** ****** ********** **** ********* hahahaha** ** hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ****** ********* * ******* ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ***** ** ********* *** ********* **** ******** ********** hahahaha** ****** ******* *** **** *** ***** ** *** ******** ***** hahahaha**** **** ** ******** ******* ****** ****** ** ****** ********** **** ********* hahahaha** ** hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ****** ********* * ******* ****** **
  • B bluedream.an:
    **** **** ***** ******* *** ** ***** hahahaha**** ****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ********** ********* ***** **** **** ***** ******* *** ** ***** hahahaha**** ****
    içiciadam içiciadam: hahahaha* ********** ********* ***** **** **** ***** ******* *** ** ***** hahahaha**** ****