Tavsiye lazim

Komedishow

Kıdemli Üye
Herkese bol dumanlı,bol hasatlar.1 kök auto yetiştirip 25-30 gr civarı hasat aldım.1 aydir aralıksız içmeyle ve arkadaşlarımdan gelen efsane yorumlar ile 2 3 4 5 aralıksız grow yapma isteğim doğdu.Icmek ayrı bir güzel elinde büyümesi ayrı.Fakat ailem 1 taneye izin verdi ikinciye izin vermiyorlar.Evde kuytu köşede de yetistiremeyiz,Ne yapmamı önerirsiniz?
Outdoor yapsam buyuksehirde yaşıyorum olacağını sanmam gerçi kış da geldi,varmi kisin buyuyebilen genetik ?

Ü

Üye silindi 21953

Guest
Kanka 2 ağaç yap sende imkan varsa yavruları dersin soran olursa :) dışarda olmaz outdoor bitti yani baharda yapabilirsin anca

Komedishow

Kıdemli Üye
Kanka 2 ağaç yap sende imkan varsa yavruları dersin soran olursa :) dışarda olmaz outdoor bitti yani baharda yapabilirsin anca
Kanka kabini falan sokmusler ben isteyken balkona balık kizartmak için koymuşlar içine girip balık kizartiyolar balkonda :D onu yapamam.bu arada black desert oynuyormusun? Red nose oradan geldi aklima

a-420

Müptezel
Herkese bol dumanlı,bol hasatlar.1 kök auto yetiştirip 25-30 gr civarı hasat aldım.1 aydir aralıksız içmeyle ve arkadaşlarımdan gelen efsane yorumlar ile 2 3 4 5 aralıksız grow yapma isteğim doğdu.Icmek ayrı bir güzel elinde büyümesi ayrı.Fakat ailem 1 taneye izin verdi ikinciye izin vermiyorlar.Evde kuytu köşede de yetistiremeyiz,Ne yapmamı önerirsiniz?
Outdoor yapsam buyuksehirde yaşıyorum olacağını sanmam gerçi kış da geldi,varmi kisin buyuyebilen genetik ?
slm kanka ailen izinverdıyse abartma bence :D dumanın bol olsun..

S

silas

Guest
Kankalarına söyle onlar kursun sistemi sen gider arada bakarsın. birazda topa onlar girsin :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • higthead higthead:
    ** ***** ******* * ***** ***** ****** ***** *** ***** ****** ******* ******* ******** *** ***** *****
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco: