Tırtıkları en kaliteli şekilde kurutma ?

Selam kankalar hasata 10 gün kala tırtık alıyorum arada ama eskisi gibi kafa yapmıyor.Sömekleri tenceredeki su buharı taktiğiyle kurutuyorum ama bu pek sağlıklı yöntem değilmiş.Sizin önereceğeniz taktik varsa paylaşır mısınız şimdiden teşekkürler

Anthony7

Üye
Ben genelde alimunyumun icine koyup atesin kenarina atiyorum bi yarim saat kadar ardindan tavada bi 2 3 dk kavurup iciyorum kafasi aniden geliyor ama hizli gidiyor kafasi.

GrowX

Üye
İndiga deniyorsan flashsiz yaptığın için çarpıntı vs sorunlar yapacaktır bünyede, Sativa sürekli içimde kafa yapmaz

Selam kanka. Bende aynı yolla kurutuyorum. Ortalama 45 dk sonra someği doğrayıp içini de kurutuyorum. Toplam 60/70 dk sürüyor. Afiyet olsun.☺️
kanka ben su kaynaıyorum küçük tencerede, kaynayınca altını kapatıyorum sömekleri makasla parçalayıp tabağa atuyorum tabağıda tencerenin üstüne koyuyorum 30 dk.ilk başlarda kafa yapıyordu şimdi hasata 10 gün kaldı ama kafa yapmıyor

kanka ben su kaynaıyorum küçük tencerede, kaynayınca altını kapatıyorum sömekleri makasla parçalayıp tabağa atuyorum tabağıda tencerenin üstüne koyuyorum 30 dk.ilk başlarda kafa yapıyordu şimdi hasata 10 gün kaldı ama kafa yapmıyor
Selam kanka, benim fikrim bu sefer doğru kurutma olmamış olabilir. ☺️ Öyle çok tribe girmisligim vardır gitti emekler diye ☺️.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sefilzenci:
    ******* ******* **** ** ****** *** *** ***** ******** hahahaha** ***** ******** ********** ** ******
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ***** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ********* **** ****** ***** **** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • C CHaRaMBoL:
    ***** *** ********* ******** *** ** ** ***** ****** ****** ****** **
  • C CHaRaMBoL:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    ***** ******** hahahaha hahahaha**** ********** ** ****** ***** ******** hahahaha**** **** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ******** hahahaha****
    **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** ******* ********** ** ****** ***** ****** ********* ******* ********** ********** ******** ********* *** ***** ******* **********
    TabldotLife TabldotLife: **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** *******...