tütün ve esrar

esoherif

Yeni üye
ilk kez esrar içeceğim tütünle karıştırıp mı içeyim yoksa saf mı aralarında nasıl farklılıklar var
ve tütünle karıştırırsam daha ekonomik olur mu

gorilladam

Müptezel
Sigara kullanmayan biriysen tütün dumanı sana iyi gelmeyecektir o yüzden sade icmeni tavsiye ederim. Ama iyi yanması için bı adet grindera ihtiyacın olacak. Malzeme bol ise sade iç malzeme az ise tütünle karıştır kankam. Elbette ikisinin arasında dağlar kadar tat farkı olacaktır ama damak zevkin buna son noktayı koyar. Ben tütünlü seviyorum.

esoherif

Yeni üye
Sigara kullanmayan biriysen tütün dumanı sana iyi gelmeyecektir o yüzden sade icmeni tavsiye ederim. Ama iyi yanması için bı adet grindera ihtiyacın olacak. Malzeme bol ise sade iç malzeme az ise tütünle karıştır kankam. Elbette ikisinin arasında dağlar kadar tat farkı olacaktır ama damak zevkin buna son noktayı koyar. Ben tütünlü seviyorum.
peki sade içmeyle tütünlü içmenin kafası arasında fark var mı

Kemotropizma

Yeni üye
tütün içmiyor olsam kesinlikle saf içerdim, tütün nikotin rush dışında başka bir etki yaratmıyor bence, kısaca tütünle fark yaratmıyor bi b.ka yaramıyor

KOVACI

Üye
tütün içmiyor olsam kesinlikle saf içerdim, tütün nikotin rush dışında başka bir etki yaratmıyor bence, kısaca tütünle fark yaratmıyor bi b.ka yaramıyor
Kanka tabiki saf içmek en iyisi ama yeni başlıyor diye öyle dedim ben şuan saf zurna yapıyorum tek başıma paflıyorum yeni basliyanla içicinin arasinda çok farkvar bad trip yaşanma olasılığı yüksek sigaradan soğuyabilr diye düşünüyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **