Sponsor site lemon gün 52 bi yorum atın ilerleme zayıf

Mokiyatoo

Yeni üye
@Kanka resimden ne çıkardın senin lafını bekliyorum kanka sponsor tohum auto lemon bana bir şey söle ona göre hareket edicem

MalrukLord

Doktor
1 hafta daha bekle bence bro çiçeğe almadan biraz pistil görür gibi oldum sonra baktın tepeler hala çiçeklenmiyor alırsın 12/12ye

MalrukLord

Doktor
Alan dar olduğu için fazla büyümemiş bitki. Onun haricinde gayet sağlıklı. Tekrar söylüyorum bitki ortamdaki hava hacminden dar alanda olduğunu anlayıp fazla büyümüyor ( gelişmeden bahsetmiyorum ebattan bahsediyorum).

Mokiyatoo

Yeni üye
kanka havalandırma konusunda işin içinde pervane yoksa sıkıntı çekersin. 12/12 ye almak için bekle 1 hafta daha sebebi de şu photoperiodsa en azından 60 günü tamamla vegde. tohumlarda bazen auto alıp photo çıktığı oluyor.
Pervane var kanka işte hetkesde olan vantilatörlerden var sadece çıkış giriş yeri o çektiğim yer @MalrukLord

MalrukLord

Doktor
kanka o çıkış var ya oradan bir şeyi havayı dışarı çekmesi lazım ki hava tazelensin. ama senin havalandırma ile ilgili bir sorunun bitkiler açısından en azından.

MalrukLord

Doktor
https://ibb.co/qrTvNsd o havalandırma mazgalının ardında pervane yök sadece normal pervane var işte kanka belli havalandırma yüzünden sıkıntı yaşıyorum bana ne tavsiye edersin sence ne tapmam gerek kanka hasatı birlikte içeriz söz :)) @MalrukLord
hasatı tek iç kanka burada iyilik karşılığı hasat paylaşma yok :D valla kanka şöyle yapılabilir 190 lık bir aksiye fan alıp mazgalın oraya sabitlersin o işerden havayı oraya iter. o mazgalın çıkışı nereye çıkıyor o da önemli koku komşuya gitmesin.

Mokiyatoo

Yeni üye
Ev dublex hava dışarı çıkarda başka şekilde kapı açıp kapasak bi çare olmaz yani eve kimseyi getirmek istemiyorum o yüzden dedim sadece bu yapılabilir sence 12/12 ye alayım mı 18/6 gidiyorum son soru :) @MalrukLord

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********