Space Bucket

hotsince97

Yeni üye
Kankalarım selam forumla tanışmam 2020nin başlarına dayanıyor fakat pandemiden sonra bir şekilde başlayamadım şimdilerde havaların da soğumasıyla bir grow yapmaya karar verdim.öncelikle 80x40x120lik bir bez dolap ayarladım ama yeterli bütçe bulamadığım için öncelikle space bucket yapmak istedim forumu da biraz kurcaladım fakat space bucketla alakalı konu bulamadım.Ben şöyle düşündüm
Kova:70 Litrelik çöp kovası
Havalandırma:2 tane pc fanı 12mm
Işık:150w full spectrum
Toprak:All mix plagron
Genetik:Blue dream
Gübre:Advanced 3'lü set
Daha önce hiçbir tecrübem yok space bucket yapan arkadaşlar veya bilgisi olanlar yardımcı olabilirse eksiklerimi bilmem açısından çok memnun olurum :)

çöp kovasının içini boya veya yansıtıcıyla kapla knk 150w zaten ışığın daha iyi verim alırsın bir de ısını ölçmeyi unutma.

negma

Kıdemli Üye
imkanı kısıtlı olanlar için bence kurulacak en iyi ve güvenli sistemdir.imkanlarınız kısıtlı ise tek kovayı 500 tl rahatlıkla toplayabilirsiniz.tek eksi yönü ise öyle çok hasat beklemeyin bitki başı tecrübenize göre 30 ile 60 gr kadar hasat alınabiliyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha***** *******
  • A active661:
  • A active661:
    ******** **** hahahaha*** *****
  • D despacito:
    **** ** ********** hahahaha*** ** **** ****** **** ***** ***** ****** hahahaha**** ****** ********** **** ***** ******* **** **** ** *** ********* **
  • A active661:
    +1
  • A active661:
    +1
  • D despacito:
    ******** **** hahahaha*** ***** *** ***** ****** hahahaha ** ****** hahahaha*** **** ******* ********* * *** **** ******* **** ********** ******** ***** ****** ********* ******* *** ******* ****** hahahaha* ***** ** ***** ***** **** ******* hahahaha
    +1
  • D despacito:
    ******* ******** ******* *** **** ********* **** *** hahahaha*** ****** ******** ** **** ***** ********** ******* ***** *** ********** **** ******** ***** hahahaha ****** ****** hahahaha***** hahahaha******
  • A active661:
    ***** hahahaha *** ***** ***** ********** ******** ***** ******
    +1
  • A active661:
    ******** ********* ***** ****** hahahaha ***** ***** ****** ********
    +1
  • D despacito:
    ** **** **** ***** ***** *** ******* ********* hahahaha* ********* ******* **** **** *** ***** hahahaha** ******* ****** ***** ***** ********* ** ** *** ***** ******* ***** **** ***** ********* *** ** ***** ********* ******** ***** ******* **** ******** ***** *********
  • A active661:
    ***** ******** ***** hahahaha ******** ** **** **** ***** ***** *** ******* ********* hahahaha* ********* ******* **** **** *** ***** hahahaha** ******* ****** ***** ***** ********* ** ** *** ***** ******* ***** **** ***** ********* *** ** ***** ********* ******** ***** ******* **** ******** ***** *********
  • H Heisenberg01:
  • A active661:
  • H Heisenberg01:
    ******* hahahaha** ********** *** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • D despacito:
    **** ****** ********* ** ****** ***** hahahaha* **** ******* ***** *** *** ******** ******* ******** ***** hahahaha* ********** ***** ******* ***** ***** ******* ****** ** ********* ***** ********** ****** *** **** ***** ******** **** ****** ********** ***** hahahaha
    D despacito: **** ****** ********* ** ****** ***** hahahaha* **** ******* ***** *** *** ******** *******...